Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 08.03.2026 — 17:30

Racing

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.79
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Tonnerre

Elo: 1536
λ (Beklenen Gol): 0.62
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing - Tonnerre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 0.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing %35.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %39.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tonnerre xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.1
X (Beraberlik) %39.8
2 (Deplasman) %25.1

Çifte Şans 1X: %74.9
Çifte Şans X2: %64.9
Çifte Şans 12: %60.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.5 0.5 Alt: %25.5
1.5 Üst: %41.8 1.5 Alt: %58.2
2.5 Üst: %16.7 2.5 Alt: %83.3
3.5 Üst: %5.4 3.5 Alt: %94.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %26.0
KG Yok %74.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%25.5
1-0
%18.4
0-1
%14.3
1-1
%12.8
2-0
%7.6
0-2
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %59.3 İY 2: %17.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.4 İY 0.5 Alt: %53.6
İY 1.5 Üst: %13.6 İY 1.5 Alt: %86.4
İY 2.5 Üst: %2.6 İY 2.5 Alt: %97.4
İY 3.5 Üst: %0.4 İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.66
+
Dep 3.05
=
Toplam 6.71
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.4 8.5 Alt: %76.6
9.5 Üst: %14.1 9.5 Alt: %85.9
10.5 Üst: %7.9 10.5 Alt: %92.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.09 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.4)
İY 4.5 Üst: %19.9 İY 4.5 Alt: %80.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %51.5 | Eşit: %15.3 | Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 15.8
Ev: 8.8 • Dep: 6.9
İsabetli Şut 5.5
Ev: 3.1 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %8.0 21.5 Alt: %92.0
23.5 Şut Üst: %3.2 23.5 Alt: %96.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %19.3 7.5 Alt: %80.7
8.5 İsabetli Üst: %10.7 8.5 Alt: %89.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing (-0.25)
@2.28
%43.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tonnerre (+0.25)
@1.78
%56.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.39
%41.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.72
%58.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.62 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.25 @7.61 %13.2 %0.0 @1.15 %86.9
-1.00 @6.60 %15.2 %23.5 @1.18 %84.8
-0.75 @3.78 %26.5 %0.0 @1.36 %73.6
-0.50 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
-0.25 Ana Hat @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
0.0 @1.71 %58.3 %39.8 @2.40 %41.7
+0.25 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
+0.50 @1.33 %74.9 %0.0 @3.99 %25.1
+0.75 @1.21 %82.5 %0.0 @5.70 %17.5
+1.00 @1.09 %91.7 %18.3 @12.06 %8.3
+1.25 @1.08 %92.5 %0.0 @13.41 %7.5
+1.50 @1.07 %93.2 %0.0 @14.76 %6.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.99 %33.5 %0.0 @1.50 %66.6
+2.00 @4.48 %22.3 %25.1 @1.29 %77.7
+2.25 @5.24 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+2.50 @5.99 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
+2.75 @8.54 %11.7 %0.0 @1.13 %88.3
+3.00 @16.46 %6.1 %11.3 @1.06 %93.9
+3.25 @17.51 %5.7 %0.0 @1.06 %94.3
+3.50 @18.57 %5.4 %0.0 @1.06 %94.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 25.5% 14.3% 4.7% 1.0% 0.1% 0.0%
1 Gol 18.4% 12.8% 3.7% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 7.6% 4.7% 1.4% 0.3% 0.0% 0.0%
3 Gol 2.0% 1.2% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing — Son 5 Maç
M vs Bamboutos (D)
2 - 1
M vs Kumba (D)
1 - 0
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Union Abong-Mbang (E)
2 - 2
B vs Yafoot (E)
0 - 0
Tonnerre — Son 5 Maç
G vs Bafmeng United (E)
2 - 0
M vs Bamboutos (D)
1 - 0
M vs Bafmeng United (D)
1 - 0
M vs Panthères (D)
1 - 0
G vs Bafmeng United (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.