Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
06.05.2026 — 17:30
Racing
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 0.51
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Bamboutos
Elo: 1582λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%72
Racing - Bamboutos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.51, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bamboutos %48.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %21.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %26.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %35.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bamboutos xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.4
X (Beraberlik)
%35.2
2 (Deplasman)
%48.4
Çifte Şans 1X: %51.6
Çifte Şans X2: %83.6
Çifte Şans 12: %64.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.4
0.5 Alt: %21.6
1.5 Üst: %47.6
1.5 Alt: %52.5
2.5 Üst: %21.0
2.5 Alt: %79.0
3.5 Üst: %7.6
3.5 Alt: %92.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%26.9
KG Yok
%73.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.5
0-1
%21.3
1-1
%12.0
0-2
%11.9
1-0
%9.6
1-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.8
İY X: %55.6
İY 2: %31.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.4
İY 0.5 Alt: %49.6
İY 1.5 Üst: %16.3
İY 1.5 Alt: %83.7
İY 2.5 Üst: %3.5
İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.1
+
Dep
4.02
=
Toplam
7.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %28.6
8.5 Alt: %71.4
9.5 Üst: %18.2
9.5 Alt: %81.8
10.5 Üst: %10.7
10.5 Alt: %89.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.27 Korner (Ev: 1.42, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %23.3
İY 4.5 Alt: %76.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.5 |
Eşit: %14.4 |
Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.8
Ev: 7.1 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
5.9
Ev: 2.5 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.9
21.5 Alt: %87.1
23.5 Şut Üst: %5.8
23.5 Alt: %94.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.7
7.5 Alt: %76.3
8.5 İsabetli Üst: %13.9
8.5 Alt: %86.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRacing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Racing (+0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bamboutos (-0.50)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @26.83 | %3.7 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| -1.25 | @25.13 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
| -1.00 | @23.42 | %4.3 | %12.7 | @1.04 | %95.7 |
| -0.75 | @9.29 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -0.50 | @6.08 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.25 | @5.01 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| 0.0 | @3.94 | %25.4 | %35.2 | @1.34 | %74.6 |
| +0.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.07 | %48.4 |
| +0.75 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +1.00 | @1.40 | %71.6 | %27.9 | @3.52 | %28.4 |
| +1.25 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +1.50 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +2.00 | @3.51 | %28.5 | %26.5 | @1.40 | %71.5 |
| +2.25 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| +2.50 | @4.77 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.1 |
| +2.75 | @6.56 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| +3.00 | @11.59 | %8.6 | %13.5 | @1.09 | %91.4 |
| +3.25 | @12.50 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
| +3.50 | @13.40 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.6% | 21.3% | 11.9% | 4.2% | 1.1% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.6% | 12.0% | 6.0% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 2.6% | 2.8% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Racing — Son 5 Maç
M
vs Avion Academy (D)
1 - 0
M
vs Bafmeng United (D)
1 - 0
B
vs Kumba (E)
0 - 0
G
vs Yafoot (D)
0 - 1
M
vs Union Abong-Mbang (D)
3 - 0
Bamboutos — Son 5 Maç
B
vs Tonnerre (D)
0 - 0
G
vs Kumba (E)
4 - 1
G
vs Racing (E)
2 - 1
G
vs Tonnerre (E)
1 - 0
G
vs Union Douala (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Elite Two | Bamboutos | 2 - 1 | Racing |