Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cambodia
Elite Two •
11.05.2026 — 15:00
Tonnerre
Elo: 1536λ (Beklenen Gol): 1.31
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Racing
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 0.37
Model Güven Derecesi:
%82
Tonnerre - Racing mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.31, Dep: 0.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tonnerre %60.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %23.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %23.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tonnerre xG
1.60
Dengeli
Racing xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%60.2
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%9.7
Çifte Şans 1X: %90.3
Çifte Şans X2: %39.8
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %80.6
0.5 Alt: %19.4
1.5 Üst: %50.7
1.5 Alt: %49.3
2.5 Üst: %23.7
2.5 Alt: %76.3
3.5 Üst: %9.0
3.5 Alt: %91.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%23.1
KG Yok
%76.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%23.8
0-0
%19.4
2-0
%16.0
1-1
%9.7
3-0
%7.0
0-1
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.1
İY X: %52.4
İY 2: %8.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %52.6
İY 0.5 Alt: %47.4
İY 1.5 Üst: %17.8
İY 1.5 Alt: %82.2
İY 2.5 Üst: %4.1
İY 2.5 Alt: %95.9
İY 3.5 Üst: %0.7
İY 3.5 Alt: %99.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.72
+
Dep
2.51
=
Toplam
7.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %30.1
8.5 Alt: %69.9
9.5 Üst: %19.3
9.5 Alt: %80.7
10.5 Üst: %11.6
10.5 Alt: %88.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.32 Korner (Ev: 2.17, Dep: 1.16)
İY 4.5 Üst: %24.2
İY 4.5 Alt: %75.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.8 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %15.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.5
Ev: 12 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
6.1
Ev: 4.3 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %17.1
21.5 Alt: %83.0
23.5 Şut Üst: %8.2
23.5 Alt: %91.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %27.5
7.5 Alt: %72.6
8.5 İsabetli Üst: %16.7
8.5 Alt: %83.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTonnerre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Tonnerre (-0.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing (+0.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.42 | %70.2 |
| -1.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| -1.00 | @2.34 | %42.8 | %30.3 | @1.75 | %57.3 |
| -0.75 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| -0.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.50 | %39.9 |
| -0.25 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.42 | %29.2 |
| 0.0 | @1.16 | %86.1 | %30.2 | @7.20 | %13.9 |
| +0.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.76 | %11.4 |
| +0.50 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.32 | %9.7 |
| +0.75 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.90 | %5.9 |
| +1.00 | @1.02 | %98.2 | %8.0 | @54.90 | %1.8 |
| +1.25 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @57.29 | %1.8 |
| +1.50 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @59.68 | %1.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +2.00 | @3.10 | %32.2 | %27.0 | @1.48 | %67.8 |
| +2.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +2.50 | @4.25 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| +2.75 | @5.74 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| +3.00 | @9.71 | %10.3 | %14.7 | @1.11 | %89.7 |
| +3.25 | @10.55 | %9.5 | %0.0 | @1.10 | %90.5 |
| +3.50 | @11.39 | %8.8 | %0.0 | @1.10 | %91.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 19.4% | 6.2% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 23.8% | 9.7% | 1.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.1% | 5.9% | 1.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.0% | 2.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Tonnerre — Son 5 Maç
M
vs Bafmeng United (D)
3 - 1
B
vs Bamboutos (E)
0 - 0
G
vs Racing (D)
0 - 2
G
vs Bafmeng United (E)
2 - 0
M
vs Bamboutos (D)
1 - 0
Racing — Son 5 Maç
M
vs Bamboutos (E)
0 - 3
M
vs Avion Academy (D)
1 - 0
M
vs Bafmeng United (D)
1 - 0
B
vs Kumba (E)
0 - 0
G
vs Yafoot (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Elite Two | Racing | 0 - 2 | Tonnerre |