Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 18.03.2026 — 15:00

Hallescher FC U19

Elo: 1509
λ (Beklenen Gol): 2.88
8 - 0
Tamamlandı
İY: 4 - 0

Blumenthaler SV U19

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hallescher FC U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hallescher FC U19 %63.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hallescher FC U19 xG 3.11
Dengeli
Blumenthaler SV U19 xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %63.2
X (Beraberlik) %17.4
2 (Deplasman) %19.4

Çifte Şans 1X: %80.6
Çifte Şans X2: %36.9
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4 0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3 1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.6 2.5 Alt: %17.4
3.5 Üst: %65.7 3.5 Alt: %34.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.1
KG Yok %23.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.5
3-1
%7.2
2-2
%6.1
3-2
%5.8
1-1
%5.6
4-1
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.6 İY X: %31.2 İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.7 İY 0.5 Alt: %14.3
İY 1.5 Üst: %60.6 İY 1.5 Alt: %39.4
İY 2.5 Üst: %32.2 İY 2.5 Alt: %67.8
İY 3.5 Üst: %13.8 İY 3.5 Alt: %86.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.88
+
Dep 5.21
=
Toplam 13.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.4 8.5 Alt: %9.6
9.5 Üst: %83.9 9.5 Alt: %16.1
10.5 Üst: %75.5 10.5 Alt: %24.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.02 Korner (Ev: 3.62, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %71.7 İY 4.5 Alt: %28.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.5 | Eşit: %8.6 | Dep: %18.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.7
Ev: 21.6 • Dep: 13.1
İsabetli Şut 12.2
Ev: 7.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1 21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.7 23.5 Alt: %2.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.8 7.5 Alt: %8.3
8.5 İsabetli Üst: %85.6 8.5 Alt: %14.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hallescher FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hallescher FC U19 (-1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %20.5
Blumenthaler SV U19 (+1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %20.6
+4.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.48 %40.4 %0.0 @1.68 %59.6
-1.25 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
-1.00 Ana Hat @1.97 %50.7 %20.5 @2.03 %49.3
-0.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.7
-0.50 @1.64 %60.8 %0.0 @2.55 %39.2
-0.25 @1.49 %67.1 %0.0 @3.04 %32.9
0.0 @1.33 %74.9 %18.8 @3.99 %25.1
+0.25 @1.29 %77.5 %0.0 @4.45 %22.5
+0.50 @1.26 %79.6 %0.0 @4.91 %20.4
+0.75 @1.18 %84.4 %0.0 @6.42 %15.6
+1.00 @1.11 %89.8 %11.3 @9.82 %10.2
+1.25 @1.11 %90.4 %0.0 @10.44 %9.6
+1.50 @1.10 %91.0 %0.0 @11.07 %9.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.4 %0.0 @15.10 %6.6
+2.00 @1.08 %92.9 %12.6 @14.08 %7.1
+2.25 @1.15 %86.6 %0.0 @7.48 %13.4
+2.50 @1.23 %81.2 %0.0 @5.31 %18.8
+2.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.7
+3.00 @1.30 %77.0 %18.3 @4.34 %23.1
+3.25 @1.45 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
+3.50 @1.59 %62.9 %0.0 @2.69 %37.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.6% 1.5% 1.6% 0.9% 0.3% 0.1%
1 Gol 3.0% 6.0% 4.6% 2.5% 1.0% 0.3%
2 Gol 5.0% 8.1% 6.6% 3.5% 1.4% 0.5%
3 Gol 4.8% 7.8% 6.3% 3.4% 1.4% 0.4%
4 Gol 3.4% 5.6% 4.5% 2.4% 1.0% 0.3%
5 Gol 2.0% 3.2% 2.6% 1.4% 0.6% 0.2%
Hallescher FC U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
M vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
M vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
B vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
G vs Hansa Rostock U19 (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.