Germany
U19 Bundesliga •
18.03.2026 — 15:00
Hallescher FC U19
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 2.88
8 - 0
Tamamlandı
İY: 4 - 0
Blumenthaler SV U19
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hallescher FC U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hallescher FC U19 %63.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hallescher FC U19 xG
3.11
Dengeli
Blumenthaler SV U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%63.2
X (Beraberlik)
%17.4
2 (Deplasman)
%19.4
Çifte Şans 1X: %80.6
Çifte Şans X2: %36.9
Çifte Şans 12: %82.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3
1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.6
2.5 Alt: %17.4
3.5 Üst: %65.7
3.5 Alt: %34.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.1
KG Yok
%23.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.5
3-1
%7.2
2-2
%6.1
3-2
%5.8
1-1
%5.6
4-1
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.6
İY X: %31.2
İY 2: %20.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.7
İY 0.5 Alt: %14.3
İY 1.5 Üst: %60.6
İY 1.5 Alt: %39.4
İY 2.5 Üst: %32.2
İY 2.5 Alt: %67.8
İY 3.5 Üst: %13.8
İY 3.5 Alt: %86.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.88
+
Dep
5.21
=
Toplam
13.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.4
8.5 Alt: %9.6
9.5 Üst: %83.9
9.5 Alt: %16.1
10.5 Üst: %75.5
10.5 Alt: %24.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.02 Korner (Ev: 3.62, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %71.7
İY 4.5 Alt: %28.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.5 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %18.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.7
Ev: 21.6 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
12.2
Ev: 7.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.7
23.5 Alt: %2.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.8
7.5 Alt: %8.3
8.5 İsabetli Üst: %85.6
8.5 Alt: %14.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHallescher FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hallescher FC U19 (-1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %20.5
Blumenthaler SV U19 (+1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %20.6
+4.00 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| -1.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| -1.00 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %20.5 | @2.03 | %49.3 |
| -0.75 | @1.77 | %56.4 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| -0.50 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| -0.25 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| 0.0 | @1.33 | %74.9 | %18.8 | @3.99 | %25.1 |
| +0.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.45 | %22.5 |
| +0.50 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +0.75 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.42 | %15.6 |
| +1.00 | @1.11 | %89.8 | %11.3 | @9.82 | %10.2 |
| +1.25 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.44 | %9.6 |
| +1.50 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.07 | %9.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.10 | %6.6 |
| +2.00 | @1.08 | %92.9 | %12.6 | @14.08 | %7.1 |
| +2.25 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.48 | %13.4 |
| +2.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.31 | %18.8 |
| +2.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +3.00 | @1.30 | %77.0 | %18.3 | @4.34 | %23.1 |
| +3.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +3.50 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 1.5% | 1.6% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.0% | 6.0% | 4.6% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.0% | 8.1% | 6.6% | 3.5% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.8% | 7.8% | 6.3% | 3.4% | 1.4% | 0.4% |
| 4 Gol | 3.4% | 5.6% | 4.5% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
| 5 Gol | 2.0% | 3.2% | 2.6% | 1.4% | 0.6% | 0.2% |
Hallescher FC U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
M
vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
M
vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
B
vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
G
vs Hansa Rostock U19 (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.