Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
28.03.2026 — 16:00
Blumenthaler SV U19
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 2.73
3 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Hansa Rostock U19
Elo: 1361λ (Beklenen Gol): 1.96
Model Güven Derecesi:
%74
Blumenthaler SV U19 - Hansa Rostock U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.73, Dep: 1.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blumenthaler SV U19 %54.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.0
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG
2.79
Dengeli
Hansa Rostock U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.1
X (Beraberlik)
%18.7
2 (Deplasman)
%27.2
Çifte Şans 1X: %72.9
Çifte Şans X2: %45.9
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6
0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.1
1.5 Alt: %4.9
2.5 Üst: %84.6
2.5 Alt: %15.4
3.5 Üst: %68.8
3.5 Alt: %31.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.7
KG Yok
%19.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%6.7
2-2
%6.6
3-1
%6.1
3-2
%6.0
1-1
%5.3
1-2
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.8
İY X: %31.6
İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.8
İY 0.5 Alt: %13.3
İY 1.5 Üst: %62.9
İY 1.5 Alt: %37.1
İY 2.5 Üst: %34.6
İY 2.5 Alt: %65.4
İY 3.5 Üst: %15.4
İY 3.5 Alt: %84.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.57
+
Dep
5.93
=
Toplam
13.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.1
8.5 Alt: %7.9
9.5 Üst: %86.5
9.5 Alt: %13.5
10.5 Üst: %78.9
10.5 Alt: %21.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.21 Korner (Ev: 3.48, Dep: 2.73)
İY 4.5 Üst: %74.3
İY 4.5 Alt: %25.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.1 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %28.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.8
Ev: 20.7 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
12.6
Ev: 7.4 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.5
21.5 Alt: %0.5
23.5 Şut Üst: %98.5
23.5 Alt: %1.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.2
7.5 Alt: %6.8
8.5 İsabetli Üst: %87.8
8.5 Alt: %12.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hansa Rostock U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (-0.50)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hansa Rostock U19 (+0.50)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.72
%58.0 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.38
%42.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| -1.25 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.56 | %63.9 |
| -1.00 | @2.47 | %40.5 | %19.7 | @1.68 | %59.5 |
| -0.75 | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| -0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| -0.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| 0.0 | @1.53 | %65.3 | %20.1 | @2.88 | %34.7 |
| +0.25 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +0.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.49 | %22.3 |
| +1.00 | @1.19 | %84.1 | %14.0 | @6.28 | %15.9 |
| +1.25 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.79 | %14.7 |
| +1.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.30 | %13.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.98 | %5.6 |
| +2.00 | @1.06 | %94.1 | %11.3 | @16.90 | %5.9 |
| +2.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.65 | %11.6 |
| +2.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.04 | %16.6 |
| +2.75 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.53 | %18.1 |
| +3.00 | @1.25 | %80.0 | %17.1 | @5.01 | %20.0 |
| +3.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +3.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.4% | 1.5% | 1.9% | 1.2% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 2.3% | 5.7% | 5.2% | 3.4% | 1.7% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.7% | 7.2% | 7.1% | 4.6% | 2.3% | 0.9% |
| 3 Gol | 3.4% | 6.6% | 6.5% | 4.2% | 2.1% | 0.8% |
| 4 Gol | 2.3% | 4.5% | 4.4% | 2.9% | 1.4% | 0.6% |
| 5 Gol | 1.3% | 2.5% | 2.4% | 1.6% | 0.8% | 0.3% |
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Hallescher FC U19 (D)
8 - 0
M
vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
M
vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
M
vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
B
vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
Hansa Rostock U19 — Son 5 Maç
M
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 7
M
vs Blumenthaler SV U19 (E)
0 - 2
M
vs Blumenthaler SV U19 (D)
2 - 1
B
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 3
M
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.05.2025 | U19 Bundesliga | Hansa Rostock U19 | 0 - 2 | Blumenthaler SV U19 |
| 19.04.2025 | U19 Bundesliga | Blumenthaler SV U19 | 2 - 1 | Hansa Rostock U19 |