Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 11.04.2026 — 14:00

Blumenthaler SV U19

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 1.46
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Hallescher FC U19

Elo: 1523
λ (Beklenen Gol): 5.58
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Blumenthaler SV U19 - Hallescher FC U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 5.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hallescher FC U19 %91.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %96.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Hallescher FC U19 xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.46 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %3.6
X (Beraberlik) %5.2
2 (Deplasman) %91.2

Çifte Şans 1X: %8.8
Çifte Şans X2: %96.4
Çifte Şans 12: %94.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.7 0.5 Alt: %0.3
1.5 Üst: %99.3 1.5 Alt: %0.7
2.5 Üst: %96.8 2.5 Alt: %3.2
3.5 Üst: %91.0 3.5 Alt: %9.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.5
KG Yok %23.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-5
%6.5
1-6
%6.1
1-4
%5.8
1-7
%4.8
2-5
%4.7
0-5
%4.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %7.9 İY X: %17.6 İY 2: %74.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %94.7 İY 0.5 Alt: %5.3
İY 1.5 Üst: %80.8 İY 1.5 Alt: %19.2
İY 2.5 Üst: %56.5 İY 2.5 Alt: %43.5
İY 3.5 Üst: %31.4 İY 3.5 Alt: %68.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.01
+
Dep 9
=
Toplam 14.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.8 8.5 Alt: %6.2
9.5 Üst: %89.1 9.5 Alt: %10.9
10.5 Üst: %82.5 10.5 Alt: %17.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.45 Korner (Ev: 2.31, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %77.0 İY 4.5 Alt: %23.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %11.4 | Eşit: %6.2 | Dep: %82.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.9
Ev: 12.9 • Dep: 20
İsabetli Şut 12.6
Ev: 4.6 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2 21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.6 23.5 Alt: %4.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.4 7.5 Alt: %6.6
8.5 İsabetli Üst: %88.1 8.5 Alt: %12.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hallescher FC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (+2.00)
@2.65
%37.7 İhtimal
İade (Push): %21.2
Hallescher FC U19 (-2.00)
@1.61
%62.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.23
%81.2 İhtimal
İade (Push): %17.5
+4.00 Gol Alt
@5.31
%18.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @51.12 %2.0 %0.0 @1.02 %98.0
-1.25 @50.13 %2.0 %0.0 @1.02 %98.0
-1.00 @49.15 %2.0 %3.9 @1.02 %98.0
-0.75 @25.28 %4.0 %0.0 @1.04 %96.0
-0.50 @17.23 %5.8 %0.0 @1.06 %94.2
-0.25 @16.47 %6.1 %0.0 @1.06 %93.9
0.0 @15.70 %6.4 %8.9 @1.07 %93.6
+0.25 @9.33 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
+0.50 @6.81 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
+0.75 @6.30 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
+1.00 @5.79 %17.3 %15.0 @1.21 %82.7
+1.25 @4.17 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
+1.50 @3.37 %29.7 %0.0 @1.42 %70.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.01 %98.7 %0.0 @77.00 %1.3
+2.00 @1.01 %98.7 %4.3 @75.29 %1.3
+2.25 @1.04 %96.5 %0.0 @28.43 %3.5
+2.50 @1.06 %94.4 %0.0 @17.82 %5.6
+2.75 @1.06 %94.1 %0.0 @16.94 %5.9
+3.00 @1.07 %93.8 %9.9 @16.05 %6.2
+3.25 @1.13 %88.9 %0.0 @8.98 %11.1
+3.50 @1.18 %84.5 %0.0 @6.43 %15.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.3% 0.9% 2.7% 5.0% 6.9% 7.7%
1 Gol 0.1% 1.5% 3.9% 7.2% 10.1% 11.2%
2 Gol 0.2% 1.0% 2.8% 5.3% 7.3% 8.2%
3 Gol 0.1% 0.5% 1.4% 2.6% 3.6% 4.0%
4 Gol 0.0% 0.2% 0.5% 0.9% 1.3% 1.5%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.3% 0.4% 0.4%
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
B vs Hansa Rostock U19 (E)
3 - 3
M vs Hallescher FC U19 (D)
8 - 0
M vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
M vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
M vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
Hallescher FC U19 — Son 5 Maç
G vs Blumenthaler SV U19 (E)
8 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
18.03.2026 U19 Bundesliga Hallescher FC U19 8 - 0 Blumenthaler SV U19