Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
02.05.2026 — 14:00
Blumenthaler SV U19
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 2.94
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Lübeck U19
Elo: 1455λ (Beklenen Gol): 2.58
Model Güven Derecesi:
%69
Blumenthaler SV U19 - Lübeck U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.94, Dep: 2.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Blumenthaler SV U19 %47.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %91.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %87.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG
3.11
Dengeli
Lübeck U19 xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.0
X (Beraberlik)
%17.8
2 (Deplasman)
%35.2
Çifte Şans 1X: %64.8
Çifte Şans X2: %53.0
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.3
0.5 Alt: %0.7
1.5 Üst: %97.6
1.5 Alt: %2.4
2.5 Üst: %91.3
2.5 Alt: %8.8
3.5 Üst: %80.0
3.5 Alt: %20.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%87.7
KG Yok
%12.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%5.8
3-2
%5.7
2-3
%5.0
3-3
%4.9
2-1
%4.5
3-1
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.0
İY X: %29.4
İY 2: %31.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.5
İY 0.5 Alt: %9.5
İY 1.5 Üst: %71.4
İY 1.5 Alt: %28.6
İY 2.5 Üst: %44.2
İY 2.5 Alt: %55.8
İY 3.5 Üst: %22.5
İY 3.5 Alt: %77.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8
+
Dep
7.27
=
Toplam
15.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.8
8.5 Alt: %3.3
9.5 Üst: %93.8
9.5 Alt: %6.2
10.5 Üst: %89.4
10.5 Alt: %10.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.02 Korner (Ev: 3.68, Dep: 3.34)
İY 4.5 Üst: %82.9
İY 4.5 Alt: %17.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.2 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %37.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
40.9
Ev: 22 • Dep: 19
İsabetli Şut
14.3
Ev: 7.8 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8
23.5 Alt: %0.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %97.4
7.5 Alt: %2.7
8.5 İsabetli Üst: %94.7
8.5 Alt: %5.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lübeck U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (-0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lübeck U19 (+0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.38
%72.5 İhtimal
İade (Push): %17.6
+4.00 Gol Alt
@3.63
%27.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.72 | %26.9 | %0.0 | @1.37 | %73.1 |
| -1.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.00 | @3.04 | %32.9 | %18.2 | @1.49 | %67.1 |
| -0.75 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| -0.50 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| 0.0 | @1.78 | %56.3 | %19.9 | @2.29 | %43.7 |
| +0.25 | @1.64 | %61.2 | %0.0 | @2.57 | %38.8 |
| +0.50 | @1.54 | %65.0 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +0.75 | @1.42 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +1.00 | @1.29 | %77.4 | %15.9 | @4.42 | %22.6 |
| +1.25 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.84 | %20.7 |
| +1.50 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.56 | %2.8 |
| +2.00 | @1.03 | %97.1 | %7.2 | @34.24 | %2.9 |
| +2.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.27 | %6.6 |
| +2.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.09 | %9.9 |
| +2.75 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.44 | %10.6 |
| +3.00 | @1.13 | %88.6 | %12.8 | @8.80 | %11.4 |
| +3.25 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.74 | %17.4 |
| +3.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.7% | 0.9% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.4% |
| 1 Gol | 1.1% | 3.7% | 4.5% | 3.8% | 2.5% | 1.3% |
| 2 Gol | 2.0% | 5.1% | 6.6% | 5.6% | 3.6% | 1.9% |
| 3 Gol | 1.9% | 5.0% | 6.4% | 5.5% | 3.6% | 1.8% |
| 4 Gol | 1.4% | 3.7% | 4.7% | 4.1% | 2.6% | 1.4% |
| 5 Gol | 0.8% | 2.2% | 2.8% | 2.4% | 1.5% | 0.8% |
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Babelsberg U19 (D)
4 - 1
B
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 1
B
vs Hallescher FC U19 (E)
1 - 1
B
vs Hansa Rostock U19 (E)
3 - 3
M
vs Hallescher FC U19 (D)
8 - 0
Lübeck U19 — Son 5 Maç
G
vs Hertha BSC U19 (E)
2 - 1
G
vs Hansa Rostock U19 (D)
2 - 3
M
vs Magdeburg U19 (E)
3 - 6
M
vs Magdeburg U19 (D)
7 - 0
M
vs Arminia Bielefeld U19 (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | U19 Bundesliga | Lübeck U19 | 4 - 3 | Blumenthaler SV U19 |