Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
16.05.2026 — 14:00
Blumenthaler SV U19
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.47
2 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Magdeburg U19
Elo: 1583λ (Beklenen Gol): 3.35
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Blumenthaler SV U19 - Magdeburg U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.47, Dep: 3.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Magdeburg U19 %73.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Magdeburg U19 xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.47 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%12.9
X (Beraberlik)
%14.0
2 (Deplasman)
%73.1
Çifte Şans 1X: %26.9
Çifte Şans X2: %87.1
Çifte Şans 12: %86.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.6
1.5 Alt: %4.4
2.5 Üst: %85.9
2.5 Alt: %14.2
3.5 Üst: %70.7
3.5 Alt: %29.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.6
KG Yok
%25.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%7.5
1-2
%6.7
1-4
%6.3
2-3
%5.5
0-3
%5.1
2-2
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.7
İY X: %28.2
İY 2: %56.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.5
İY 0.5 Alt: %12.5
İY 1.5 Üst: %64.0
İY 1.5 Alt: %36.1
İY 2.5 Üst: %35.7
İY 2.5 Alt: %64.3
İY 3.5 Üst: %15.8
İY 3.5 Alt: %84.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.04
+
Dep
8.93
=
Toplam
13.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.7
8.5 Alt: %6.3
9.5 Üst: %88.9
9.5 Alt: %11.1
10.5 Üst: %82.2
10.5 Alt: %17.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.42 Korner (Ev: 2.32, Dep: 4.11)
İY 4.5 Üst: %76.8
İY 4.5 Alt: %23.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %11.8 |
Eşit: %6.4 |
Dep: %81.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33
Ev: 13 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.6
Ev: 4.6 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3
21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.7
23.5 Alt: %4.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.4
7.5 Alt: %6.6
8.5 İsabetli Üst: %88.2
8.5 Alt: %11.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBlumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Magdeburg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (+1.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Magdeburg U19 (-1.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.73
%57.9 İhtimal
İade (Push): %20.8
+4.00 Gol Alt
@2.38
%42.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.37 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.64 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.90 | %6.3 | %8.5 | @1.07 | %93.7 |
| -0.75 | @9.57 | %10.5 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -0.50 | @7.02 | %14.3 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -0.25 | @6.46 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| 0.0 | @5.90 | %17.0 | %15.9 | @1.20 | %83.1 |
| +0.25 | @4.14 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| +0.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +0.75 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +1.00 | @2.66 | %37.6 | %19.8 | @1.60 | %62.4 |
| +1.25 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +1.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.78 | %5.3 |
| +2.00 | @1.06 | %94.4 | %11.1 | @17.68 | %5.7 |
| +2.25 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
| +2.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
| +2.75 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.68 | %17.6 |
| +3.00 | @1.24 | %80.6 | %17.2 | @5.14 | %19.4 |
| +3.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
| +3.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.00 | %33.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.3% | 2.8% | 5.2% | 5.8% | 4.9% | 3.3% |
| 1 Gol | 1.0% | 4.9% | 7.6% | 8.5% | 7.1% | 4.8% |
| 2 Gol | 1.0% | 3.3% | 5.6% | 6.3% | 5.2% | 3.5% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.6% | 2.7% | 3.1% | 2.6% | 1.7% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.6% | 1.0% | 1.1% | 0.9% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Arminia Bielefeld U19 (D)
3 - 0
G
vs Lübeck U19 (E)
3 - 2
M
vs Babelsberg U19 (D)
4 - 1
B
vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 1
B
vs Hallescher FC U19 (E)
1 - 1
Magdeburg U19 — Son 5 Maç
G
vs Blumenthaler SV U19 (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | U19 Bundesliga | Magdeburg U19 | 5 - 1 | Blumenthaler SV U19 |