Maç Listesine Dön
Spain Primera División RFEF - Group 1 • 10.01.2026 — 18:15

Arenteiro

Elo: 1490
λ (Beklenen Gol): 1.59
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Lugo

Elo: 1584
λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Arenteiro - Lugo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Arenteiro %44.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Arenteiro xG 1.95
Dengeli
Lugo xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.8
X (Beraberlik) %26.5
2 (Deplasman) %28.7

Çifte Şans 1X: %71.3
Çifte Şans X2: %55.2
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1 0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.0 1.5 Alt: %22.0
2.5 Üst: %53.4 2.5 Alt: %46.7
3.5 Üst: %31.1 3.5 Alt: %68.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %57.1
KG Yok %42.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
2-1
%9.3
1-0
%8.6
2-0
%7.5
1-2
%7.2
0-0
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9 İY X: %42.2 İY 2: %23.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9 İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.9 İY 1.5 Alt: %63.1
İY 2.5 Üst: %13.4 İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.27
+
Dep 4.36
=
Toplam 9.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.4 8.5 Alt: %37.6
9.5 Üst: %49.5 9.5 Alt: %50.5
10.5 Üst: %37.1 10.5 Alt: %62.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.43 Korner (Ev: 2.42, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %45.5 İY 4.5 Alt: %54.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.1 | Eşit: %12.5 | Dep: %32.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.4
Ev: 13.7 • Dep: 10.7
İsabetli Şut 8.5
Ev: 4.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.3 21.5 Alt: %28.7
23.5 Şut Üst: %55.8 23.5 Alt: %44.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.9 7.5 Alt: %38.1
8.5 İsabetli Üst: %48.2 8.5 Alt: %51.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Arenteiro
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lugo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Arenteiro (-0.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lugo (+0.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.12
%47.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.89
%52.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.36 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
-1.25 @3.89 %25.7 %0.0 @1.35 %74.3
-1.00 @3.42 %29.3 %21.6 @1.41 %70.7
-0.75 @2.64 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
-0.50 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
-0.25 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
0.0 @1.65 %60.8 %26.7 @2.55 %39.2
+0.25 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.2
+0.50 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.8
+0.75 @1.29 %77.7 %0.0 @4.48 %22.3
+1.00 @1.17 %85.4 %16.5 @6.83 %14.6
+1.25 @1.15 %86.7 %0.0 @7.51 %13.3
+1.50 @1.14 %87.8 %0.0 @8.18 %12.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+2.00 @1.42 %70.5 %24.8 @3.39 %29.5
+2.25 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.5
+2.50 @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
+2.75 Ana Hat @2.12 %47.1 %0.0 @1.89 %52.9
+3.00 @2.54 %39.4 %22.4 @1.65 %60.6
+3.25 @2.90 %34.4 %0.0 @1.53 %65.6
+3.50 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.9% 6.5% 4.6% 1.9% 0.6% 0.1%
1 Gol 8.7% 12.7% 7.2% 3.0% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.6% 9.3% 5.7% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 4.0% 4.9% 3.0% 1.2% 0.4% 0.1%
4 Gol 1.6% 2.0% 1.2% 0.5% 0.2% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0%
Arenteiro — Son 5 Maç
G vs Lugo (E)
2 - 1
B vs Lugo (D)
1 - 1
M vs Lugo (E)
1 - 3
G vs Lugo (D)
0 - 1
Lugo — Son 5 Maç
M vs Arenteiro (D)
2 - 1
B vs Arenteiro (E)
1 - 1
G vs Arenteiro (D)
1 - 3
M vs Arenteiro (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
26.04.2025 Primera División RFEF - Group 1 Arenteiro 2 - 1 Lugo
17.11.2024 Primera División RFEF - Group 1 Lugo 1 - 1 Arenteiro
05.05.2024 Primera División RFEF - Group 1 Arenteiro 1 - 3 Lugo
25.11.2023 Primera División RFEF - Group 1 Lugo 0 - 1 Arenteiro