Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
28.03.2026 — 16:00
Erzgebirge Aue U19
Elo: 1422λ (Beklenen Gol): 3.66
2 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Unterhaching U19
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Erzgebirge Aue U19 - Unterhaching U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.66, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Erzgebirge Aue U19 %85.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Erzgebirge Aue U19 xG
3.47
Dengeli
Unterhaching U19 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%85.3
X (Beraberlik)
%9.5
2 (Deplasman)
%5.2
Çifte Şans 1X: %94.8
Çifte Şans X2: %14.7
Çifte Şans 12: %90.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.6
1.5 Alt: %5.4
2.5 Üst: %83.5
2.5 Alt: %16.5
3.5 Üst: %67.0
3.5 Alt: %33.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.6
KG Yok
%40.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-0
%8.3
3-1
%7.8
4-0
%7.6
4-1
%7.2
2-0
%6.8
2-1
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %66.4
İY X: %25.0
İY 2: %8.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.4
İY 0.5 Alt: %13.6
İY 1.5 Üst: %60.9
İY 1.5 Alt: %39.1
İY 2.5 Üst: %32.4
İY 2.5 Alt: %67.6
İY 3.5 Üst: %13.3
İY 3.5 Alt: %86.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.45
+
Dep
3.74
=
Toplam
13.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.9
8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.6
9.5 Alt: %15.4
10.5 Üst: %76.4
10.5 Alt: %23.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.07 Korner (Ev: 4.35, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %72.4
İY 4.5 Alt: %27.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %92.7 |
Eşit: %3.3 |
Dep: %4.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.9
Ev: 24 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
12.4
Ev: 9.4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2
21.5 Alt: %1.8
23.5 Şut Üst: %95.5
23.5 Alt: %4.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.8
7.5 Alt: %7.2
8.5 İsabetli Üst: %87.1
8.5 Alt: %12.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiErzgebirge Aue U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Unterhaching U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Erzgebirge Aue U19 (-2.00)
@1.81
%55.2 İhtimal
İade (Push): %22.2
Unterhaching U19 (+2.00)
@2.23
%44.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %22.5
+4.00 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| -1.25 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.50 | %28.6 |
| -1.00 | @1.27 | %79.0 | %17.5 | @4.75 | %21.1 |
| -0.75 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.0 |
| -0.50 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.76 | %17.4 |
| -0.25 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.03 | %12.5 |
| 0.0 | @1.07 | %93.1 | %11.2 | @14.43 | %6.9 |
| +0.25 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.34 | %6.5 |
| +0.50 | @1.07 | %93.9 | %0.0 | @16.25 | %6.2 |
| +0.75 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.32 | %4.1 |
| +1.00 | @1.02 | %98.0 | %4.3 | @50.50 | %2.0 |
| +1.25 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @51.62 | %1.9 |
| +1.50 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @52.74 | %1.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.54 | %6.9 |
| +2.00 | @1.08 | %92.6 | %13.0 | @13.53 | %7.4 |
| +2.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.22 | %13.9 |
| +2.50 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.14 | %19.5 |
| +2.75 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.64 | %21.6 |
| +3.00 | @1.32 | %75.8 | %19.5 | @4.13 | %24.2 |
| +3.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +3.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.1% | 4.5% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.1% | 7.6% | 3.6% | 1.1% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.8% | 9.2% | 4.3% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 9.0% | 8.5% | 4.0% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 6.6% | 6.2% | 2.9% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
Erzgebirge Aue U19 — Son 5 Maç
G
vs Wacker Burghausen U19 (E)
5 - 0
M
vs Ingolstadt U19 (D)
2 - 1
G
vs Kickers Offenbach U19 (D)
0 - 1
B
vs Ingolstadt U19 (E)
3 - 3
M
vs Ingolstadt U19 (D)
4 - 0
Unterhaching U19 — Son 5 Maç
M
vs Kickers Offenbach U19 (E)
1 - 2
M
vs Wacker Burghausen U19 (D)
4 - 1
G
vs Jahn Regensburg U19 (E)
3 - 1
G
vs Jahn Regensburg U19 (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.