Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
16.05.2026 — 15:00
Erzgebirge Aue U19
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.89
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Ingolstadt U19
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 2.41
Model Güven Derecesi:
%69
Erzgebirge Aue U19 - Ingolstadt U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 2.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ingolstadt U19 %49.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Erzgebirge Aue U19 xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ingolstadt U19 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%30.2
X (Beraberlik)
%20.3
2 (Deplasman)
%49.5
Çifte Şans 1X: %50.5
Çifte Şans X2: %69.8
Çifte Şans 12: %79.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3
1.5 Alt: %6.7
2.5 Üst: %80.3
2.5 Alt: %19.7
3.5 Üst: %62.4
3.5 Alt: %37.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.8
KG Yok
%22.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%7.4
2-2
%7.0
1-1
%6.6
1-3
%6.0
2-1
%5.8
2-3
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.2
İY X: %33.4
İY 2: %39.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.5
İY 0.5 Alt: %15.5
İY 1.5 Üst: %58.4
İY 1.5 Alt: %41.6
İY 2.5 Üst: %30.2
İY 2.5 Alt: %69.8
İY 3.5 Üst: %12.6
İY 3.5 Alt: %87.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.89
+
Dep
6.91
=
Toplam
12.8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.1
8.5 Alt: %10.9
9.5 Üst: %82.1
9.5 Alt: %18.0
10.5 Üst: %73.1
10.5 Alt: %26.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.89 Korner (Ev: 2.71, Dep: 3.18)
İY 4.5 Üst: %70.0
İY 4.5 Alt: %30.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.5 |
Eşit: %10.8 |
Dep: %55.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.5
Ev: 15.6 • Dep: 17.9
İsabetli Şut
11.7
Ev: 5.5 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.6
21.5 Alt: %1.4
23.5 Şut Üst: %96.4
23.5 Alt: %3.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.6
7.5 Alt: %10.4
8.5 İsabetli Üst: %82.4
8.5 Alt: %17.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiErzgebirge Aue U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ingolstadt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Erzgebirge Aue U19 (+0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ingolstadt U19 (-0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.54 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -1.25 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -1.00 | @5.55 | %18.0 | %15.2 | @1.22 | %82.0 |
| -0.75 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
| -0.50 | @3.28 | %30.5 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.25 | @2.93 | %34.1 | %0.0 | @1.52 | %65.9 |
| 0.0 | @2.58 | %38.7 | %21.3 | @1.63 | %61.3 |
| +0.25 | @2.17 | %46.0 | %0.0 | @1.85 | %54.0 |
| +0.50 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +0.75 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +1.00 | @1.56 | %64.3 | %19.5 | @2.80 | %35.7 |
| +1.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +1.50 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.48 | %28.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.24 | %7.6 |
| +2.00 | @1.09 | %91.9 | %13.6 | @12.27 | %8.2 |
| +2.25 | @1.17 | %85.1 | %0.0 | @6.72 | %14.9 |
| +2.50 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.84 | %20.7 |
| +2.75 | @1.30 | %77.2 | %0.0 | @4.38 | %22.8 |
| +3.00 | @1.34 | %74.5 | %18.9 | @3.92 | %25.5 |
| +3.25 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +3.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 2.9% | 4.1% | 3.3% | 2.0% | 1.0% |
| 1 Gol | 2.2% | 7.0% | 7.8% | 6.3% | 3.8% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.5% | 6.1% | 7.4% | 6.0% | 3.6% | 1.7% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.9% | 4.7% | 3.8% | 2.3% | 1.1% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.8% | 2.2% | 1.8% | 1.1% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.7% | 0.8% | 0.7% | 0.4% | 0.2% |
Erzgebirge Aue U19 — Son 5 Maç
M
vs Wacker Burghausen U19 (D)
1 - 0
B
vs Unterhaching U19 (E)
2 - 2
G
vs Wacker Burghausen U19 (E)
5 - 0
M
vs Ingolstadt U19 (D)
2 - 1
B
vs Ingolstadt U19 (E)
3 - 3
Ingolstadt U19 — Son 5 Maç
G
vs Wacker Burghausen U19 (D)
1 - 4
G
vs Erzgebirge Aue U19 (E)
2 - 1
G
vs Wacker Burghausen U19 (E)
4 - 1
B
vs Erzgebirge Aue U19 (D)
3 - 3
G
vs Erzgebirge Aue U19 (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | U19 Bundesliga | Ingolstadt U19 | 2 - 1 | Erzgebirge Aue U19 |
| 26.04.2025 | U19 Bundesliga | Erzgebirge Aue U19 | 3 - 3 | Ingolstadt U19 |
| 22.02.2025 | U19 Bundesliga | Ingolstadt U19 | 4 - 0 | Erzgebirge Aue U19 |