Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 15.03.2026 — 15:00

Meppen U19

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.61
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Hombrucher SV U19

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%57
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Meppen U19 - Hombrucher SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.61, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hombrucher SV U19 %41.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Meppen U19 xG 1.95
Dengeli
Hombrucher SV U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %24.1
2 (Deplasman) %41.4

Çifte Şans 1X: %58.6
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8 0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.9 1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %65.9 2.5 Alt: %34.2
3.5 Üst: %44.0 3.5 Alt: %56.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.3
KG Yok %32.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.4
1-2
%8.6
2-1
%7.8
2-2
%6.9
0-2
%5.3
0-1
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7 İY X: %38.3 İY 2: %33.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.3 İY 0.5 Alt: %22.7
İY 1.5 Üst: %45.9 İY 1.5 Alt: %54.1
İY 2.5 Üst: %19.6 İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.7 İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.33
+
Dep 5.54
=
Toplam 10.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.6 8.5 Alt: %24.4
9.5 Üst: %64.5 9.5 Alt: %35.5
10.5 Üst: %52.4 10.5 Alt: %47.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5 Korner (Ev: 2.45, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %56.0 İY 4.5 Alt: %44.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %41.4 | Eşit: %12.2 | Dep: %46.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.9
Ev: 13.9 • Dep: 14
İsabetli Şut 9.8
Ev: 4.9 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.2 21.5 Alt: %10.9
23.5 Şut Üst: %79.6 23.5 Alt: %20.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.7 7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.8 8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Meppen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Meppen U19 (+0.25)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hombrucher SV U19 (-0.25)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.89 %17.0 %0.0 @1.20 %83.0
-1.25 @5.37 %18.6 %0.0 @1.23 %81.4
-1.00 @4.86 %20.6 %17.5 @1.26 %79.4
-0.75 @3.54 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-0.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
0.0 @2.19 %45.7 %24.4 @1.84 %54.3
+0.25 Ana Hat @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
+0.50 @1.70 %59.0 %0.0 @2.44 %41.1
+0.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+1.00 @1.37 %73.1 %19.4 @3.72 %26.9
+1.25 @1.32 %76.0 %0.0 @4.17 %24.0
+1.50 @1.28 %78.3 %0.0 @4.61 %21.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %84.1 %0.0 @6.28 %15.9
+2.00 @1.22 %82.0 %20.4 @5.57 %18.0
+2.25 @1.38 %72.7 %0.0 @3.67 %27.3
+2.50 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+2.75 @1.64 %61.0 %0.0 @2.56 %39.1
+3.00 @1.81 %55.4 %22.2 @2.24 %44.6
+3.25 Ana Hat @2.06 %48.4 %0.0 @1.94 %51.6
+3.50 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.2% 5.3% 5.4% 3.2% 1.4% 0.5%
1 Gol 4.8% 10.6% 8.7% 5.2% 2.3% 0.8%
2 Gol 4.5% 7.9% 7.0% 4.2% 1.9% 0.7%
3 Gol 2.4% 4.3% 3.8% 2.2% 1.0% 0.4%
4 Gol 1.0% 1.7% 1.5% 0.9% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.6% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0%
Meppen U19 — Son 5 Maç
M vs Preußen Münster U19 (E)
2 - 3
M vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 3
G vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 4
B vs Preußen Münster U19 (E)
2 - 2
M vs Preußen Münster U19 (D)
3 - 1
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
B vs SG Unterrath U19 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.