Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
28.02.2026 — 15:00
Ingolstadt U19
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 2.29
4 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 1
Wacker Burghausen U19
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.14
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ingolstadt U19 - Wacker Burghausen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.29, Dep: 1.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ingolstadt U19 %62.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%58.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ingolstadt U19 xG
2.39
Dengeli
Wacker Burghausen U19 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.4
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%17.2
Çifte Şans 1X: %82.8
Çifte Şans X2: %37.6
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.2
1.5 Alt: %13.8
2.5 Üst: %66.5
2.5 Alt: %33.5
3.5 Üst: %44.7
3.5 Alt: %55.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.7
KG Yok
%38.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.7
1-1
%9.1
2-0
%8.5
3-1
%7.4
1-0
%6.8
3-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.5
İY X: %36.1
İY 2: %17.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.4
İY 1.5 Üst: %46.2
İY 1.5 Alt: %53.8
İY 2.5 Üst: %19.8
İY 2.5 Alt: %80.2
İY 3.5 Üst: %6.7
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.68
+
Dep
4.17
=
Toplam
10.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.5
8.5 Alt: %24.5
9.5 Üst: %64.3
9.5 Alt: %35.7
10.5 Üst: %52.2
10.5 Alt: %47.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 3.07, Dep: 1.92)
İY 4.5 Üst: %55.8
İY 4.5 Alt: %44.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.9 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %17.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 18 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
9.9
Ev: 6.4 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.8
21.5 Alt: %10.2
23.5 Şut Üst: %80.6
23.5 Alt: %19.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.8
7.5 Alt: %23.2
8.5 İsabetli Üst: %65.2
8.5 Alt: %34.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiIngolstadt U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wacker Burghausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ingolstadt U19 (-1.00)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %22.4
Wacker Burghausen U19 (+1.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -1.25 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %22.4 | @2.01 | %49.8 |
| -0.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| -0.50 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| -0.25 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| 0.0 | @1.29 | %77.7 | %21.1 | @4.49 | %22.3 |
| +0.25 | @1.24 | %80.3 | %0.0 | @5.09 | %19.7 |
| +0.50 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.69 | %17.6 |
| +0.75 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.78 | %12.9 |
| +1.00 | @1.08 | %92.5 | %10.9 | @13.24 | %7.6 |
| +1.25 | @1.08 | %92.9 | %0.0 | @14.05 | %7.1 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.85 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.33 | %15.8 |
| +2.00 | @1.22 | %82.2 | %20.3 | @5.62 | %17.8 |
| +2.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +2.50 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +3.00 | @1.80 | %55.5 | %22.5 | @2.25 | %44.5 |
| +3.25 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +3.50 | @2.33 | %43.0 | %0.0 | @1.75 | %57.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 3.2% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.0% | 9.4% | 5.0% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 10.0% | 5.7% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.7% | 7.6% | 4.3% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 4.3% | 2.5% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.7% | 2.0% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Ingolstadt U19 — Son 5 Maç
B
vs Erzgebirge Aue U19 (D)
3 - 3
G
vs Erzgebirge Aue U19 (E)
4 - 0
Wacker Burghausen U19 — Son 5 Maç
B
vs Kickers Offenbach U19 (E)
2 - 2
M
vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.