Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 07.03.2026 — 13:00

Wacker Burghausen U19

Elo: 1443
λ (Beklenen Gol): 1.26
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Unterhaching U19

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 2.15
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wacker Burghausen U19 - Unterhaching U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 2.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unterhaching U19 %57.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wacker Burghausen U19 xG 1.60
Dengeli
Unterhaching U19 xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.1
X (Beraberlik) %21.9
2 (Deplasman) %57.1

Çifte Şans 1X: %43.0
Çifte Şans X2: %78.9
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9 0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0 1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.1 2.5 Alt: %33.9
3.5 Üst: %44.2 3.5 Alt: %55.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.8
KG Yok %36.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.7
1-2
%9.6
0-2
%7.7
1-3
%6.9
0-1
%6.5
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.0 İY X: %37.1 İY 2: %42.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.4 İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %46.0 İY 1.5 Alt: %54.0
İY 2.5 Üst: %19.6 İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.6 İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.61
+
Dep 6.34
=
Toplam 10.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.3 8.5 Alt: %23.7
9.5 Üst: %65.3 9.5 Alt: %34.7
10.5 Üst: %53.3 10.5 Alt: %46.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 2.12, Dep: 2.91)
İY 4.5 Üst: %56.6 İY 4.5 Alt: %43.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %24.9 | Eşit: %10.7 | Dep: %64.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28
Ev: 11.7 • Dep: 16.3
İsabetli Şut 9.8
Ev: 4.2 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.4 21.5 Alt: %10.6
23.5 Şut Üst: %80.1 23.5 Alt: %19.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.7 7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.9 8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Wacker Burghausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Unterhaching U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Wacker Burghausen U19 (+0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Unterhaching U19 (-0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.37 %8.8 %0.0 @1.10 %91.2
-1.25 @10.66 %9.4 %0.0 @1.10 %90.6
-1.00 @9.94 %10.1 %12.6 @1.11 %89.9
-0.75 @6.20 %16.1 %0.0 @1.19 %83.9
-0.50 @4.67 %21.4 %0.0 @1.27 %78.6
-0.25 @4.15 %24.1 %0.0 @1.32 %75.9
0.0 @3.62 %27.6 %22.4 @1.38 %72.4
+0.25 @2.72 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+0.50 @2.28 %43.8 %0.0 @1.78 %56.2
+0.75 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+1.00 @1.78 %56.2 %22.1 @2.28 %43.8
+1.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.4
+1.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.19 %84.0 %0.0 @6.27 %16.0
+2.00 @1.22 %82.0 %20.4 @5.55 %18.0
+2.25 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
+2.50 @1.53 %65.2 %0.0 @2.88 %34.8
+2.75 @1.64 %60.9 %0.0 @2.55 %39.2
+3.00 @1.81 %55.2 %22.4 @2.23 %44.8
+3.25 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+3.50 @2.33 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.1% 6.6% 7.9% 5.6% 3.0% 1.3%
1 Gol 3.6% 9.9% 9.9% 7.1% 3.8% 1.6%
2 Gol 2.7% 5.8% 6.2% 4.4% 2.4% 1.0%
3 Gol 1.1% 2.4% 2.6% 1.9% 1.0% 0.4%
4 Gol 0.4% 0.8% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Wacker Burghausen U19 — Son 5 Maç
M vs Ingolstadt U19 (D)
4 - 1
B vs Kickers Offenbach U19 (E)
2 - 2
M vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 2
Unterhaching U19 — Son 5 Maç
G vs Jahn Regensburg U19 (E)
3 - 1
G vs Jahn Regensburg U19 (D)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.