Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
22.04.2026 — 20:00
Hombrucher SV U19
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 2.52
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Preußen Münster U19
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.72
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hombrucher SV U19 - Preußen Münster U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.52, Dep: 1.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hombrucher SV U19 %54.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hombrucher SV U19 xG
2.71
Dengeli
Preußen Münster U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.7
X (Beraberlik)
%19.8
2 (Deplasman)
%25.6
Çifte Şans 1X: %74.4
Çifte Şans X2: %45.3
Çifte Şans 12: %80.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.9
1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.5
2.5 Alt: %20.5
3.5 Üst: %61.2
3.5 Alt: %38.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.0
KG Yok
%24.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%7.9
2-2
%6.8
1-1
%6.7
3-1
%6.6
3-2
%5.7
1-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %42.7
İY X: %33.2
İY 2: %24.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1
İY 0.5 Alt: %15.9
İY 1.5 Üst: %57.5
İY 1.5 Alt: %42.5
İY 2.5 Üst: %29.3
İY 2.5 Alt: %70.7
İY 3.5 Üst: %12.0
İY 3.5 Alt: %88.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.14
+
Dep
5.43
=
Toplam
12.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.9
8.5 Alt: %12.1
9.5 Üst: %80.4
9.5 Alt: %19.6
10.5 Üst: %71.0
10.5 Alt: %29.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.78 Korner (Ev: 3.29, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %68.5
İY 4.5 Alt: %31.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.4 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.1
Ev: 19.4 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
11.6
Ev: 6.9 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3
21.5 Alt: %1.7
23.5 Şut Üst: %95.8
23.5 Alt: %4.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.1
7.5 Alt: %10.9
8.5 İsabetli Üst: %81.7
8.5 Alt: %18.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Preußen Münster U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hombrucher SV U19 (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Preußen Münster U19 (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -1.25 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| -1.00 | @2.42 | %41.3 | %20.2 | @1.70 | %58.7 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| -0.50 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| -0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| 0.0 | @1.49 | %67.1 | %20.8 | @3.04 | %32.9 |
| +0.25 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +0.50 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| +0.75 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +1.00 | @1.17 | %85.7 | %13.7 | @6.99 | %14.3 |
| +1.25 | @1.15 | %86.7 | %0.0 | @7.54 | %13.3 |
| +1.50 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.10 | %12.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.45 | %8.0 |
| +2.00 | @1.10 | %91.3 | %14.1 | @11.50 | %8.7 |
| +2.25 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.39 | %15.6 |
| +2.50 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +2.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +3.00 | @1.37 | %73.2 | %19.3 | @3.74 | %26.8 |
| +3.25 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +3.50 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.44 | %40.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 2.1% | 2.3% | 1.3% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 3.3% | 7.1% | 5.7% | 3.3% | 1.4% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.3% | 7.1% | 4.1% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 4.0% | 6.9% | 6.0% | 3.4% | 1.5% | 0.5% |
| 4 Gol | 2.5% | 4.4% | 3.8% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
G
vs SG Unterrath U19 (E)
4 - 1
G
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 0
M
vs Meppen U19 (D)
3 - 1
Preußen Münster U19 — Son 5 Maç
B
vs SG Unterrath U19 (E)
2 - 2
G
vs Meppen U19 (D)
2 - 3
G
vs Meppen U19 (D)
1 - 3
M
vs Meppen U19 (E)
2 - 4
B
vs Meppen U19 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.