Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
U19 Bundesliga •
25.04.2026 — 16:00
Rot-Weiss Essen U19
Elo: 1467λ (Beklenen Gol): 2.01
3 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Hombrucher SV U19
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rot-Weiss Essen U19 - Hombrucher SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.01, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rot-Weiss Essen U19 %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rot-Weiss Essen U19 xG
2.31
Dengeli
Hombrucher SV U19 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%47.6
X (Beraberlik)
%22.8
2 (Deplasman)
%29.6
Çifte Şans 1X: %70.4
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %87.9
1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %69.3
2.5 Alt: %30.7
3.5 Üst: %48.0
3.5 Alt: %52.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.2
KG Yok
%30.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.5
2-1
%8.9
2-2
%6.9
1-2
%6.9
3-1
%6.0
2-0
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.2
İY X: %37.0
İY 2: %25.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.0
İY 0.5 Alt: %21.0
İY 1.5 Üst: %48.6
İY 1.5 Alt: %51.4
İY 2.5 Üst: %21.7
İY 2.5 Alt: %78.3
İY 3.5 Üst: %7.7
İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.13
+
Dep
5.08
=
Toplam
11.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.7
8.5 Alt: %21.4
9.5 Üst: %68.2
9.5 Alt: %31.8
10.5 Üst: %56.6
10.5 Alt: %43.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.16 Korner (Ev: 2.82, Dep: 2.34)
İY 4.5 Üst: %58.7
İY 4.5 Alt: %41.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.4 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %32.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.1
Ev: 16.3 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
10.2
Ev: 5.8 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.5
21.5 Alt: %7.5
23.5 Şut Üst: %84.9
23.5 Alt: %15.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.5
7.5 Alt: %20.6
8.5 İsabetli Üst: %68.6
8.5 Alt: %31.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRot-Weiss Essen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rot-Weiss Essen U19 (-0.50)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hombrucher SV U19 (+0.50)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| -1.25 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -1.00 | @2.99 | %33.5 | %20.3 | @1.50 | %66.5 |
| -0.75 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| -0.25 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| 0.0 | @1.63 | %61.3 | %23.3 | @2.58 | %38.7 |
| +0.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +0.50 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +0.75 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
| +1.00 | @1.20 | %83.4 | %15.7 | @6.02 | %16.6 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.58 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.14 | %14.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.29 | %13.7 |
| +2.00 | @1.18 | %84.7 | %19.0 | @6.53 | %15.3 |
| +2.25 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +2.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.19 | %31.4 |
| +2.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +3.00 | @1.67 | %59.9 | %21.8 | @2.49 | %40.1 |
| +3.25 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +3.50 | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 3.8% | 3.5% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.1% | 9.7% | 7.0% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.8% | 9.1% | 7.1% | 3.7% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.9% | 6.1% | 4.8% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.0% | 3.1% | 2.4% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.2% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Rot-Weiss Essen U19 — Son 5 Maç
M
vs Schalke 04 U19 (D)
2 - 0
M
vs Schalke 04 U19 (E)
1 - 4
M
vs Schalke 04 U19 (D)
5 - 0
G
vs Schalke 04 U19 (D)
1 - 2
M
vs Schalke 04 U19 (E)
1 - 3
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
M
vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 2
M
vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
G
vs SG Unterrath U19 (E)
4 - 1
G
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 0
M
vs Meppen U19 (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.