Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 03.05.2026 — 15:30

Hombrucher SV U19

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 2.34
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Alemannia Aachen U19

Elo: 1419
λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hombrucher SV U19 - Alemannia Aachen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.34, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hombrucher SV U19 %62.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hombrucher SV U19 xG 2.67
Dengeli
Alemannia Aachen U19 xG 1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %62.3
X (Beraberlik) %20.1
2 (Deplasman) %17.5

Çifte Şans 1X: %82.5
Çifte Şans X2: %37.7
Çifte Şans 12: %79.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3 0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.3 1.5 Alt: %12.7
2.5 Üst: %68.4 2.5 Alt: %31.7
3.5 Üst: %46.8 3.5 Alt: %53.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %63.4
KG Yok %36.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.6
1-1
%8.8
2-0
%8.1
3-1
%7.5
1-0
%6.3
3-0
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.7 İY X: %35.6 İY 2: %17.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6 İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.7 İY 1.5 Alt: %52.3
İY 2.5 Üst: %20.9 İY 2.5 Alt: %79.1
İY 3.5 Üst: %7.3 İY 3.5 Alt: %92.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.78
+
Dep 4.27
=
Toplam 11.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.3 8.5 Alt: %22.7
9.5 Üst: %66.6 9.5 Alt: %33.4
10.5 Üst: %54.7 10.5 Alt: %45.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.09 Korner (Ev: 3.12, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %57.5 İY 4.5 Alt: %42.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.7 | Eşit: %9.2 | Dep: %18.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.7
Ev: 18.3 • Dep: 10.4
İsabetli Şut 10.1
Ev: 6.5 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.6 21.5 Alt: %8.4
23.5 Şut Üst: %83.5 23.5 Alt: %16.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.7 7.5 Alt: %21.3
8.5 İsabetli Üst: %67.6 8.5 Alt: %32.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alemannia Aachen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hombrucher SV U19 (-1.00)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %22.2
Alemannia Aachen U19 (+1.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.56 %39.1 %0.0 @1.64 %60.9
-1.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
-1.00 Ana Hat @1.99 %50.2 %22.2 @2.01 %49.8
-0.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
-0.50 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
-0.25 @1.46 %68.3 %0.0 @3.16 %31.7
0.0 @1.29 %77.3 %20.8 @4.40 %22.7
+0.25 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+0.50 @1.22 %82.0 %0.0 @5.56 %18.0
+0.75 @1.15 %86.8 %0.0 @7.56 %13.2
+1.00 @1.09 %92.1 %11.0 @12.68 %7.9
+1.25 @1.08 %92.6 %0.0 @13.46 %7.4
+1.50 @1.08 %93.0 %0.0 @14.24 %7.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.4 %0.0 @6.85 %14.6
+2.00 @1.20 %83.6 %19.6 @6.11 %16.4
+2.25 @1.34 %74.6 %0.0 @3.93 %25.4
+2.50 @1.49 %67.3 %0.0 @3.05 %32.7
+2.75 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
+3.00 @1.73 %57.9 %22.2 @2.38 %42.1
+3.25 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+3.50 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.7% 3.0% 2.2% 0.9% 0.3% 0.1%
1 Gol 6.5% 9.1% 5.0% 2.0% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.3% 9.9% 5.9% 2.3% 0.7% 0.2%
3 Gol 6.5% 7.7% 4.6% 1.8% 0.5% 0.1%
4 Gol 3.8% 4.5% 2.7% 1.1% 0.3% 0.1%
5 Gol 1.8% 2.1% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0%
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
M vs Rot-Weiss Essen U19 (D)
3 - 0
M vs Preußen Münster U19 (E)
1 - 2
M vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
G vs SG Unterrath U19 (E)
4 - 1
G vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 0
Alemannia Aachen U19 — Son 5 Maç
G vs SG Unterrath U19 (E)
2 - 0
M vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
2 - 0
G vs Fortuna Düsseldorf U19 (E)
1 - 0
B vs Elversberg U19 (D)
2 - 2
M vs Fortuna Düsseldorf U19 (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.