Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Première Division •
21.05.2026 — 19:30
Stade Malien Bamako
Elo: 1598λ (Beklenen Gol): 1.43
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Bougouni
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 0.39
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Malien Bamako - Bougouni mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 0.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Malien Bamako %62.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%60.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Malien Bamako xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Bougouni xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.7
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%9.4
Çifte Şans 1X: %90.7
Çifte Şans X2: %37.3
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.1
0.5 Alt: %16.9
1.5 Üst: %55.0
1.5 Alt: %45.0
2.5 Üst: %27.5
2.5 Alt: %72.5
3.5 Üst: %11.2
3.5 Alt: %88.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.4
KG Yok
%74.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%22.4
0-0
%16.9
2-0
%16.5
1-1
%9.8
3-0
%7.9
2-1
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.4
İY X: %50.0
İY 2: %8.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.6
İY 0.5 Alt: %44.5
İY 1.5 Üst: %20.2
İY 1.5 Alt: %79.8
İY 2.5 Üst: %5.0
İY 2.5 Alt: %95.0
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.96
+
Dep
2.56
=
Toplam
7.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.1
8.5 Alt: %65.9
9.5 Üst: %22.6
9.5 Alt: %77.4
10.5 Üst: %14.0
10.5 Alt: %86.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.46 Korner (Ev: 2.28, Dep: 1.18)
İY 4.5 Üst: %26.7
İY 4.5 Alt: %73.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.6 |
Eşit: %10.3 |
Dep: %14.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.3
Ev: 12.8 • Dep: 5.6
İsabetli Şut
6.4
Ev: 4.5 • Dep: 1.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %22.3
21.5 Alt: %77.7
23.5 Şut Üst: %11.6
23.5 Alt: %88.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %31.9
7.5 Alt: %68.1
8.5 İsabetli Üst: %20.2
8.5 Alt: %79.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStade Malien Bamako
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bougouni
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stade Malien Bamako (-1.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %29.7
Bougouni (+1.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -1.25 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| -1.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %29.7 | @1.88 | %53.2 |
| -0.75 | @1.78 | %56.0 | %0.0 | @2.27 | %44.0 |
| -0.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| -0.25 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
| 0.0 | @1.15 | %87.0 | %28.1 | @7.67 | %13.0 |
| +0.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.17 | %10.9 |
| +0.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.67 | %9.4 |
| +0.75 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.35 | %5.8 |
| +1.00 | @1.02 | %98.2 | %7.7 | @53.92 | %1.9 |
| +1.25 | @1.02 | %98.2 | %0.0 | @56.16 | %1.8 |
| +1.50 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @58.39 | %1.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +2.00 | @2.65 | %37.7 | %27.6 | @1.60 | %62.3 |
| +2.25 | @3.16 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| +2.50 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.7 |
| +2.75 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.00 | @7.67 | %13.1 | %16.4 | @1.15 | %87.0 |
| +3.25 | @8.41 | %11.9 | %0.0 | @1.13 | %88.1 |
| +3.50 | @9.16 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.9% | 5.7% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 22.5% | 9.8% | 1.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.6% | 6.5% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 7.9% | 3.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.8% | 1.1% | 0.2% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Stade Malien Bamako — Son 5 Maç
G
vs Onze Créateurs (D)
1 - 2
B
vs Derby Academie (D)
0 - 0
G
vs Afrique Football Élite (E)
1 - 0
G
vs US Bougouba (E)
1 - 0
G
vs ASKO (D)
0 - 2
Bougouni — Son 5 Maç
M
vs US Bougouba (E)
1 - 2
M
vs Djoliba (D)
2 - 0
B
vs Afrique Football Élite (E)
0 - 0
M
vs ASKO (D)
2 - 1
M
vs Onze Créateurs (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.