Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
02.05.2026 — 19:30
Levante II
Elo: 1567λ (Beklenen Gol): 1.77
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Villarreal III
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%79
Levante II - Villarreal III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Levante II %48.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Levante II xG
2.00
Dengeli
Villarreal III xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.9
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%26.2
Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %51.1
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.3
1.5 Alt: %18.8
2.5 Üst: %58.2
2.5 Alt: %41.8
3.5 Üst: %35.8
3.5 Alt: %64.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.1
KG Yok
%39.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.6
2-1
%9.6
1-0
%7.8
2-0
%7.6
1-2
%6.7
2-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.9
İY X: %40.3
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %40.2
İY 1.5 Alt: %59.8
İY 2.5 Üst: %15.6
İY 2.5 Alt: %84.4
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.65
+
Dep
4.41
=
Toplam
10.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.4
8.5 Alt: %32.6
9.5 Üst: %54.9
9.5 Alt: %45.1
10.5 Üst: %42.4
10.5 Alt: %57.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.6, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %49.2
İY 4.5 Alt: %50.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.1 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.7
Ev: 14.9 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
9
Ev: 5.3 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.2
21.5 Alt: %20.8
23.5 Şut Üst: %65.6
23.5 Alt: %34.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.5
7.5 Alt: %32.5
8.5 İsabetli Üst: %54.3
8.5 Alt: %45.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLevante II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villarreal III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Levante II (-0.50)
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Villarreal III (+0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.25 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| -1.00 | @2.94 | %34.0 | %21.9 | @1.52 | %66.0 |
| -0.75 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| -0.50 Ana Hat | @2.06 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| -0.25 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| 0.0 | @1.54 | %64.8 | %25.2 | @2.84 | %35.2 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.3 |
| +0.75 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +1.00 | @1.15 | %86.9 | %15.2 | @7.61 | %13.1 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.29 | %12.1 |
| +1.50 | @1.13 | %88.9 | %0.0 | @8.98 | %11.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.5 | %0.0 | @4.66 | %21.5 |
| +2.00 | @1.33 | %75.3 | %23.3 | @4.04 | %24.7 |
| +2.25 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| +2.50 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.37 | %42.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| +3.00 | @2.21 | %45.3 | %22.7 | @1.83 | %54.7 |
| +3.25 | @2.53 | %39.6 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +3.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 5.3% | 3.8% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.9% | 11.7% | 6.8% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.7% | 9.7% | 6.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.6% | 5.7% | 3.6% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.5% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Levante II — Son 5 Maç
G
vs Alzira (D)
1 - 2
B
vs Villarreal III (D)
1 - 1
G
vs Villarreal III (E)
2 - 1
M
vs Villarreal III (D)
2 - 1
B
vs Villarreal III (D)
1 - 1
Villarreal III — Son 5 Maç
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
B
vs Levante II (E)
1 - 1
M
vs Saguntino (D)
3 - 2
B
vs Saguntino (E)
2 - 2
M
vs Levante II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 2 - 1 | Villarreal III |
| 20.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 2 - 1 | Levante II |
| 02.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 14.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 1 - 2 | Villarreal III |
| 05.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 0 - 0 | Villarreal III |