Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 02.05.2026 — 19:30

Levante II

Elo: 1557
λ (Beklenen Gol): 1.75
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Villarreal III

Elo: 1556
λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%77
Levante II - Villarreal III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Levante II %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Levante II xG 2.00
Dengeli
Villarreal III xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.7
X (Beraberlik) %25.1
2 (Deplasman) %27.3

Çifte Şans 1X: %72.7
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3 0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %81.4 1.5 Alt: %18.6
2.5 Üst: %58.4 2.5 Alt: %41.6
3.5 Üst: %36.0 3.5 Alt: %64.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %60.5
KG Yok %39.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.6
2-1
%9.5
1-0
%7.6
2-0
%7.4
1-2
%6.9
2-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.2 İY X: %40.4 İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5 İY 0.5 Alt: %26.5
İY 1.5 Üst: %40.4 İY 1.5 Alt: %59.7
İY 2.5 Üst: %15.7 İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8 İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.6
+
Dep 4.47
=
Toplam 10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6 8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2 9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7 10.5 Alt: %57.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.58, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %49.4 İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.8 | Eşit: %12.0 | Dep: %30.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.7
Ev: 14.7 • Dep: 11
İsabetli Şut 9
Ev: 5.2 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.5 21.5 Alt: %20.5
23.5 Şut Üst: %66.0 23.5 Alt: %34.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.7 7.5 Alt: %32.3
8.5 İsabetli Üst: %54.5 8.5 Alt: %45.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Levante II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villarreal III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Levante II (-0.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Villarreal III (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.90 %25.7 %0.0 @1.35 %74.3
-1.25 @3.48 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
-1.00 @3.05 %32.7 %21.6 @1.49 %67.3
-0.75 @2.45 %40.9 %0.0 @1.69 %59.1
-0.50 Ana Hat @2.12 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
0.0 @1.58 %63.3 %25.4 @2.73 %36.7
+0.25 @1.46 %68.7 %0.0 @3.19 %31.3
+0.50 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+0.75 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.2
+1.00 @1.16 %86.1 %15.6 @7.17 %14.0
+1.25 @1.15 %87.2 %0.0 @7.83 %12.8
+1.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.50 %11.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %78.7 %0.0 @4.69 %21.3
+2.00 @1.33 %75.5 %23.2 @4.07 %24.6
+2.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+2.50 @1.73 %57.9 %0.0 @2.38 %42.1
+2.75 Ana Hat @1.90 %52.6 %0.0 @2.11 %47.5
+3.00 @2.19 %45.6 %22.7 @1.84 %54.4
+3.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+3.50 @2.84 %35.3 %0.0 @1.54 %64.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.7% 5.4% 4.0% 1.7% 0.5% 0.1%
1 Gol 7.7% 11.8% 7.0% 3.0% 1.0% 0.2%
2 Gol 7.5% 9.6% 6.1% 2.6% 0.8% 0.2%
3 Gol 4.4% 5.6% 3.6% 1.5% 0.5% 0.1%
4 Gol 1.9% 2.4% 1.6% 0.7% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.7% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
Levante II — Son 5 Maç
B vs Villarreal III (D)
1 - 1
G vs Villarreal III (E)
2 - 1
M vs Villarreal III (D)
2 - 1
B vs Villarreal III (D)
1 - 1
M vs Villarreal III (E)
1 - 2
Villarreal III — Son 5 Maç
M vs Saguntino (E)
1 - 2
B vs Levante II (E)
1 - 1
M vs Saguntino (D)
3 - 2
B vs Saguntino (E)
2 - 2
M vs Levante II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
04.01.2026 Tercera División RFEF - Group 6 Villarreal III 1 - 1 Levante II
02.03.2025 Tercera División RFEF - Group 6 Levante II 2 - 1 Villarreal III
20.10.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Villarreal III 2 - 1 Levante II
02.03.2024 Tercera División RFEF - Group 6 Villarreal III 1 - 1 Levante II
14.10.2023 Tercera División RFEF - Group 6 Levante II 1 - 2 Villarreal III
05.03.2023 Tercera División RFEF - Group 6 Levante II 0 - 0 Villarreal III