Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
17.05.2026 — 13:00
Villarreal III
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.02
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Levante II
Elo: 1557λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%80
Villarreal III - Levante II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Levante II %36.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villarreal III xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Levante II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.6
X (Beraberlik)
%31.5
2 (Deplasman)
%36.9
Çifte Şans 1X: %63.1
Çifte Şans X2: %68.4
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.4
0.5 Alt: %12.6
1.5 Üst: %64.4
1.5 Alt: %35.6
2.5 Üst: %36.5
2.5 Alt: %63.5
3.5 Üst: %17.2
3.5 Alt: %82.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.4
KG Yok
%55.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.6
0-1
%12.1
1-0
%10.9
1-2
%7.6
0-2
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.1
İY X: %48.7
İY 2: %27.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.4
İY 0.5 Alt: %38.6
İY 1.5 Üst: %25.9
İY 1.5 Alt: %74.1
İY 2.5 Üst: %7.4
İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
4.15
=
Toplam
8.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
9.5 Üst: %32.0
9.5 Alt: %68.0
10.5 Üst: %21.4
10.5 Alt: %78.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 1.9, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %33.5
İY 4.5 Alt: %66.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.9 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %43.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.4
Ev: 10.3 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.7 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.7
21.5 Alt: %61.3
23.5 Şut Üst: %23.7
23.5 Alt: %76.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.8
7.5 Alt: %58.2
8.5 İsabetli Üst: %28.5
8.5 Alt: %71.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillarreal III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Levante II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villarreal III (0.0)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %31.5
Levante II (+0.00)
@1.86
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.11 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| -1.25 | @7.33 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -1.00 | @6.55 | %15.3 | %19.3 | @1.18 | %84.7 |
| -0.75 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -0.50 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| -0.25 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| 0.0 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %31.5 | @1.86 | %53.9 |
| +0.25 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
| +0.50 | @1.58 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +0.75 | @1.42 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.4 |
| +1.00 | @1.25 | %80.2 | %21.3 | @5.06 | %19.8 |
| +1.25 | @1.21 | %82.6 | %0.0 | @5.74 | %17.4 |
| +1.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.43 | %15.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +2.00 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %28.0 | @2.02 | %49.5 |
| +2.25 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +2.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| +2.75 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +3.00 | @4.74 | %21.1 | %19.4 | @1.27 | %78.9 |
| +3.25 | @5.31 | %18.8 | %0.0 | @1.23 | %81.2 |
| +3.50 | @5.88 | %17.0 | %0.0 | @1.20 | %83.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.6% | 12.1% | 7.4% | 2.8% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.9% | 14.5% | 7.6% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.1% | 6.9% | 3.9% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.4% | 1.3% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Villarreal III — Son 5 Maç
G
vs Levante II (D)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
B
vs Levante II (E)
1 - 1
M
vs Saguntino (D)
3 - 2
B
vs Saguntino (E)
2 - 2
Levante II — Son 5 Maç
G
vs Ontinyent 1931 (D)
0 - 1
M
vs Villarreal III (E)
0 - 1
B
vs Villarreal III (D)
1 - 1
G
vs Villarreal III (E)
2 - 1
M
vs Villarreal III (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 0 - 1 | Villarreal III |
| 04.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 02.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 2 - 1 | Villarreal III |
| 20.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 2 - 1 | Levante II |
| 02.03.2024 | Tercera División RFEF - Group 6 | Villarreal III | 1 - 1 | Levante II |
| 14.10.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 1 - 2 | Villarreal III |
| 05.03.2023 | Tercera División RFEF - Group 6 | Levante II | 0 - 0 | Villarreal III |