Maç Listesine Dön
China Taiwan Football Premier League • 08.03.2026 — 13:30

Taichung Rock FC

Elo: 1469
λ (Beklenen Gol): 2.04
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Ming Chuan University

Elo: 1387
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Taichung Rock FC - Ming Chuan University mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.04, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Taichung Rock FC %66.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taichung Rock FC xG 2.35
Dengeli
Ming Chuan University xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %66.0
X (Beraberlik) %21.4
2 (Deplasman) %12.6

Çifte Şans 1X: %87.4
Çifte Şans X2: %34.0
Çifte Şans 12: %78.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2 0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.0 1.5 Alt: %22.0
2.5 Üst: %53.6 2.5 Alt: %46.4
3.5 Üst: %31.3 3.5 Alt: %68.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.9
KG Yok %52.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.4
1-0
%11.4
1-1
%10.2
2-1
%9.7
3-0
%8.4
0-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.6 İY X: %39.4 İY 2: %13.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.2 İY 0.5 Alt: %28.8
İY 1.5 Üst: %36.8 İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4 İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.8 İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.19
+
Dep 3.4
=
Toplam 9.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.0 8.5 Alt: %38.0
9.5 Üst: %49.0 9.5 Alt: %51.0
10.5 Üst: %36.6 10.5 Alt: %63.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.85, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %45.1 İY 4.5 Alt: %54.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.1 | Eşit: %8.8 | Dep: %14.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.4
Ev: 16.5 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 8.6
Ev: 5.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.7 21.5 Alt: %28.3
23.5 Şut Üst: %56.3 23.5 Alt: %43.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.6 7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %48.9 8.5 Alt: %51.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Taichung Rock FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ming Chuan University
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Taichung Rock FC (-1.25)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ming Chuan University (+1.25)
@1.87
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.44 %41.0 %0.0 @1.69 %59.1
-1.25 Ana Hat @2.14 %46.7 %0.0 @1.87 %53.3
-1.00 @1.84 %54.2 %24.5 @2.18 %45.8
-0.75 @1.65 %60.6 %0.0 @2.54 %39.4
-0.50 @1.53 %65.4 %0.0 @2.89 %34.6
-0.25 @1.36 %73.4 %0.0 @3.76 %26.6
0.0 @1.20 %83.6 %21.8 @6.11 %16.4
+0.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.95 %14.4
+0.50 @1.15 %87.2 %0.0 @7.80 %12.8
+0.75 @1.10 %91.3 %0.0 @11.44 %8.7
+1.00 @1.04 %95.7 %8.9 @23.40 %4.3
+1.25 @1.04 %95.9 %0.0 @24.55 %4.1
+1.50 @1.04 %96.1 %0.0 @25.69 %3.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.34 %74.4 %0.0 @3.91 %25.6
+2.00 @1.42 %70.2 %24.8 @3.36 %29.8
+2.25 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
+2.50 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
+2.75 @2.14 %46.7 %0.0 @1.88 %53.3
+3.00 @2.57 %38.9 %22.7 @1.64 %61.1
+3.25 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
+3.50 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.8% 4.0% 1.8% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.6% 10.4% 3.8% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.6% 9.9% 3.9% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.6% 6.7% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.4% 3.4% 1.3% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.8% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
Taichung Rock FC — Son 5 Maç
M vs Hang Yuen (D)
3 - 0
G vs Ming Chuan University (D)
0 - 1
G vs Hang Yuen (E)
2 - 1
Ming Chuan University — Son 5 Maç
M vs Taipower (D)
3 - 1
M vs AC Taipei (D)
3 - 0
M vs Taichung Rock FC (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
02.11.2025 Taiwan Football Premier League Ming Chuan University 0 - 1 Taichung Rock FC