Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Peru
Primera División •
09.11.2026 — 02:00
Deportivo Garcilaso
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 2.90
VS
Başlamadı
Comerciantes Unidos
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%78
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.90, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Garcilaso %67.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %71.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%59.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportivo Garcilaso xG
3.11
Dengeli
Comerciantes Unidos xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.9
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%15.5
Çifte Şans 1X: %84.5
Çifte Şans X2: %32.1
Çifte Şans 12: %83.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.1
1.5 Alt: %6.9
2.5 Üst: %80.0
2.5 Alt: %20.0
3.5 Üst: %61.9
3.5 Alt: %38.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%71.3
KG Yok
%28.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.1
3-1
%7.8
1-1
%6.0
2-0
%5.8
4-1
%5.6
2-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.7
İY X: %31.2
İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4
İY 0.5 Alt: %15.6
İY 1.5 Üst: %57.8
İY 1.5 Alt: %42.2
İY 2.5 Üst: %29.6
İY 2.5 Alt: %70.4
İY 3.5 Üst: %12.0
İY 3.5 Alt: %88.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.91
+
Dep
4.71
=
Toplam
12.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.1
8.5 Alt: %11.9
9.5 Üst: %80.7
9.5 Alt: %19.3
10.5 Üst: %71.4
10.5 Alt: %28.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.8 Korner (Ev: 3.64, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %68.8
İY 4.5 Alt: %31.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.7 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %14.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.4
Ev: 21.7 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
11.7
Ev: 7.7 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5
21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.2
23.5 Alt: %3.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.7
7.5 Alt: %10.3
8.5 İsabetli Üst: %82.5
8.5 Alt: %17.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDeportivo Garcilaso
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Comerciantes Unidos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Deportivo Garcilaso (-1.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Comerciantes Unidos (+1.25)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %21.0
+4.00 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.1 |
| -1.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.9 |
| -1.00 | @1.76 | %56.7 | %20.7 | @2.31 | %43.3 |
| -0.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| -0.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| -0.25 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| 0.0 | @1.25 | %80.0 | %17.9 | @5.00 | %20.0 |
| +0.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.55 | %18.0 |
| +0.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.10 | %16.4 |
| +0.75 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.24 | %12.1 |
| +1.00 | @1.08 | %92.6 | %9.7 | @13.50 | %7.4 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.22 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.95 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %92.0 | %0.0 | @12.49 | %8.0 |
| +2.00 | @1.09 | %91.3 | %14.2 | @11.54 | %8.7 |
| +2.25 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.40 | %15.6 |
| +2.50 | @1.28 | %78.4 | %0.0 | @4.63 | %21.6 |
| +2.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.18 | %23.9 |
| +3.00 | @1.37 | %73.2 | %19.6 | @3.73 | %26.8 |
| +3.25 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.88 | %34.8 |
| +3.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 1.6% | 1.4% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 3.9% | 6.5% | 4.2% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.3% | 8.7% | 6.0% | 2.8% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 6.0% | 8.4% | 5.8% | 2.7% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 4.4% | 6.1% | 4.2% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 5 Gol | 2.5% | 3.5% | 2.4% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
Deportivo Garcilaso — Son 5 Maç
G
vs UTC Cajamarca (D)
2 - 3
M
vs Alianza Atletico (D)
3 - 2
M
vs FBC Melgar (D)
4 - 2
M
vs Sport Huancayo (E)
0 - 1
G
vs Universitario (E)
4 - 0
Comerciantes Unidos — Son 5 Maç
B
vs FBC Melgar (D)
1 - 1
M
vs Sporting Cristal (D)
4 - 2
B
vs Juan Pablo II College (E)
1 - 1
M
vs Alianza Atletico (D)
2 - 1
M
vs Sport Huancayo (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.