Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
China
Segunda División •
09.11.2026 — 01:00
Deportivo Lara
Elo: 1608λ (Beklenen Gol): 2.75
VS
Başlamadı
Zamora FC B
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%90
Deportivo Lara - Zamora FC B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.75, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Deportivo Lara %67.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportivo Lara xG
2.79
Dengeli
Zamora FC B xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%67.4
X (Beraberlik)
%17.3
2 (Deplasman)
%15.3
Çifte Şans 1X: %84.7
Çifte Şans X2: %32.6
Çifte Şans 12: %82.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.6
1.5 Alt: %8.4
2.5 Üst: %76.7
2.5 Alt: %23.3
3.5 Üst: %57.3
3.5 Alt: %42.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.3
KG Yok
%31.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.6
3-1
%7.9
1-1
%6.7
2-0
%6.7
3-0
%6.1
2-2
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.0
İY X: %32.3
İY 2: %16.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7
İY 0.5 Alt: %17.3
İY 1.5 Üst: %54.7
İY 1.5 Alt: %45.3
İY 2.5 Üst: %26.7
İY 2.5 Alt: %73.3
İY 3.5 Üst: %10.3
İY 3.5 Alt: %89.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.61
+
Dep
4.5
=
Toplam
12.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.2
8.5 Alt: %14.8
9.5 Üst: %76.7
9.5 Alt: %23.4
10.5 Üst: %66.4
10.5 Alt: %33.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.57 Korner (Ev: 3.5, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %65.3
İY 4.5 Alt: %34.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.4 |
Eşit: %7.9 |
Dep: %14.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.8
Ev: 20.8 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
11.2
Ev: 7.4 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2
21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.6
23.5 Alt: %6.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.8
7.5 Alt: %13.2
8.5 İsabetli Üst: %78.4
8.5 Alt: %21.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDeportivo Lara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zamora FC B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Deportivo Lara (-1.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zamora FC B (+1.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -1.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| -1.00 | @1.78 | %56.3 | %21.1 | @2.29 | %43.7 |
| -0.75 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| -0.50 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| -0.25 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| 0.0 | @1.24 | %80.3 | %18.4 | @5.08 | %19.7 |
| +0.25 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +0.50 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.23 | %16.1 |
| +0.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.49 | %11.8 |
| +1.00 | @1.08 | %93.0 | %9.7 | @14.19 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.95 | %6.7 |
| +1.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.71 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.25 | %9.8 |
| +2.00 | @1.12 | %89.3 | %15.8 | @9.37 | %10.7 |
| +2.25 | @1.22 | %81.6 | %0.0 | @5.45 | %18.4 |
| +2.50 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +2.75 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +3.00 | @1.46 | %68.7 | %20.6 | @3.20 | %31.3 |
| +3.25 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +3.50 | @1.83 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 1.9% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 4.7% | 7.2% | 4.3% | 1.9% | 0.6% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.1% | 9.2% | 5.9% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.5% | 8.4% | 5.4% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 4 Gol | 4.5% | 5.8% | 3.7% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.4% | 3.2% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
Deportivo Lara — Son 5 Maç
B
vs Urena SC (E)
2 - 2
G
vs Fundación Lara Deportiva (D)
0 - 1
G
vs Urena SC (E)
4 - 1
G
vs Zamora FC B (E)
2 - 0
M
vs Rayo Zuliano (D)
3 - 2
Zamora FC B — Son 5 Maç
G
vs Bolivar (E)
2 - 1
G
vs Puerto Cabello II (D)
1 - 5
G
vs Real Frontera (E)
4 - 2
M
vs Deportivo Lara (D)
2 - 0
M
vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Segunda División | Deportivo Lara | 2 - 0 | Zamora FC B |
| 29.08.2026 | Segunda División | Zamora FC B | 0 - 2 | Deportivo Lara |
| 25.05.2026 | Segunda División | Deportivo Lara | 4 - 1 | Zamora FC B |
| 29.03.2026 | Segunda División | Zamora FC B | 3 - 1 | Deportivo Lara |