Maç Listesine Dön
Portekiz Primeira-liga • 08.11.2026 — 23:30 • Hakem: Claudio Pereira

Rio Ave

Elo: 1463
λ (Beklenen Gol): 1.01
VS
Başlamadı

SC Braga

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.53
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rio Ave - SC Braga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Braga %48.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rio Ave xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SC Braga xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.0
X (Beraberlik) %27.5
2 (Deplasman) %48.5

Çifte Şans 1X: %51.5
Çifte Şans X2: %76.0
Çifte Şans 12: %72.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1 0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.9 1.5 Alt: %27.1
2.5 Üst: %46.5 2.5 Alt: %53.5
3.5 Üst: %25.0 3.5 Alt: %75.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.6
KG Yok %49.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.1
0-1
%11.2
1-2
%9.3
0-2
%9.3
0-0
%8.9
1-0
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.3 İY X: %44.3 İY 2: %35.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3 İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %32.3 İY 1.5 Alt: %67.7
İY 2.5 Üst: %10.7 İY 2.5 Alt: %89.3
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.1
+
Dep 5.01
=
Toplam 9.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.9 8.5 Alt: %44.1
9.5 Üst: %42.7 9.5 Alt: %57.3
10.5 Üst: %30.7 10.5 Alt: %69.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 1.89, Dep: 2.3)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %31.9 | Eşit: %12.9 | Dep: %55.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.7
Ev: 10.2 • Dep: 12.5
İsabetli Şut 7.9
Ev: 3.6 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.6 21.5 Alt: %41.4
23.5 Şut Üst: %41.9 23.5 Alt: %58.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.4 7.5 Alt: %46.6
8.5 İsabetli Üst: %39.5 8.5 Alt: %60.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Rio Ave
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Braga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Rio Ave (+0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Braga (-0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.14
%46.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.12 %9.0 %0.0 @1.10 %91.0
-1.25 @10.29 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
-1.00 @9.45 %10.6 %15.1 @1.12 %89.4
-0.75 @5.60 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
-0.50 @4.16 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
-0.25 @3.58 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
0.0 @3.01 %33.2 %27.7 @1.50 %66.8
+0.25 @2.27 %44.0 %0.0 @1.78 %56.0
+0.50 Ana Hat @1.93 %51.7 %0.0 @2.07 %48.3
+0.75 @1.71 %58.6 %0.0 @2.41 %41.4
+1.00 @1.48 %67.5 %23.4 @3.08 %32.5
+1.25 @1.39 %71.8 %0.0 @3.55 %28.2
+1.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.5
+2.00 @1.59 %62.9 %26.5 @2.69 %37.1
+2.25 Ana Hat @1.88 %53.3 %0.0 @2.14 %46.7
+2.50 @2.16 %46.2 %0.0 @1.86 %53.8
+2.75 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+3.00 @3.19 %31.3 %21.6 @1.46 %68.7
+3.25 @3.63 %27.5 %0.0 @1.38 %72.5
+3.50 @4.07 %24.6 %0.0 @1.33 %75.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.9% 11.3% 9.3% 4.8% 1.8% 0.6%
1 Gol 7.1% 13.2% 9.4% 4.8% 1.8% 0.6%
2 Gol 4.0% 6.2% 4.7% 2.4% 0.9% 0.3%
3 Gol 1.3% 2.1% 1.6% 0.8% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Rio Ave — Son 5 Maç
M vs Academico Viseu (D)
2 - 1
M vs Famalicao (E)
0 - 4
G vs Louletano (D)
0 - 1
G vs Nacional (E)
3 - 2
M vs Alverca (D)
1 - 0
SC Braga — Son 5 Maç
B vs Aarhus (D)
0 - 0
G vs Famalicao (E)
3 - 0
B vs Famalicao (E)
2 - 2
M vs Nacional (D)
1 - 0
G vs Gent (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.