China
Segunda División •
08.11.2026 — 22:30
Monagas II
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 2.11
CANLI
Urena SC
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 1.11
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Monagas II - Urena SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.11, Dep: 1.11 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Monagas II %59.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Monagas II xG
2.35
Dengeli
Urena SC xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.6
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%18.5
Çifte Şans 1X: %81.5
Çifte Şans X2: %40.4
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.2
0.5 Alt: %4.8
1.5 Üst: %83.8
1.5 Alt: %16.2
2.5 Üst: %62.3
2.5 Alt: %37.7
3.5 Üst: %40.0
3.5 Alt: %60.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.5
KG Yok
%40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
2-1
%9.9
2-0
%8.9
1-0
%7.8
3-1
%6.9
3-0
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.2
İY X: %37.8
İY 2: %18.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.6
İY 0.5 Alt: %24.5
İY 1.5 Üst: %43.1
İY 1.5 Alt: %56.9
İY 2.5 Üst: %17.5
İY 2.5 Alt: %82.5
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.32
+
Dep
4.1
=
Toplam
10.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.3
8.5 Alt: %28.7
9.5 Üst: %59.4
9.5 Alt: %40.7
10.5 Üst: %47.0
10.5 Alt: %53.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.79 Korner (Ev: 2.91, Dep: 1.89)
İY 4.5 Üst: %52.3
İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %70.3 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %19.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 16.9 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
9.4
Ev: 6 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.9
21.5 Alt: %15.1
23.5 Şut Üst: %73.3
23.5 Alt: %26.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.2
7.5 Alt: %27.8
8.5 İsabetli Üst: %59.7
8.5 Alt: %40.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMonagas II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Urena SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Monagas II (-1.00)
@2.15
%46.6 İhtimal
İade (Push): %22.8
Urena SC (+1.00)
@1.87
%53.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| -1.25 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| -1.00 Ana Hat | @2.15 | %46.6 | %22.8 | @1.87 | %53.4 |
| -0.75 | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| -0.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| -0.25 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| 0.0 | @1.32 | %75.8 | %22.4 | @4.13 | %24.2 |
| +0.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
| +0.50 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| +0.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +1.00 | @1.09 | %91.9 | %11.6 | @12.33 | %8.1 |
| +1.25 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.14 | %7.6 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.96 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.36 | %18.6 |
| +2.00 | @1.27 | %78.7 | %21.9 | @4.70 | %21.3 |
| +2.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +2.50 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.59 | %38.5 |
| +2.75 | @1.77 | %56.5 | %0.0 | @2.30 | %43.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %22.7 | @2.00 | %49.9 |
| +3.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.8% | 3.8% | 2.5% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.9% | 10.3% | 5.3% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.1% | 10.1% | 5.6% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.4% | 7.1% | 3.9% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.4% | 3.7% | 2.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Monagas II — Son 5 Maç
B
vs Urena SC (D)
1 - 1
M
vs Aragua FC (D)
3 - 2
G
vs Petare FC (E)
1 - 0
G
vs Dinamo de Puerto La Cruz (E)
2 - 1
Urena SC — Son 5 Maç
B
vs Monagas II (E)
1 - 1
B
vs Deportivo Lara (D)
2 - 2
M
vs Yaracuyanos FC (E)
1 - 5
M
vs Deportivo Lara (D)
4 - 1
B
vs Atletico el Vigia FC (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Segunda División | Urena SC | 1 - 1 | Monagas II |