Maç Listesine Dön
Hollanda Eredivisie • 08.11.2026 — 22:00 • Hakem: Erwin Blank

Utrecht

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 1.50
CANLI

NEC Nijmegen

Elo: 1492
λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Utrecht - NEC Nijmegen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Utrecht %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %45.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Utrecht xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
NEC Nijmegen xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.9
X (Beraberlik) %27.8
2 (Deplasman) %24.3

Çifte Şans 1X: %75.7
Çifte Şans X2: %52.1
Çifte Şans 12: %72.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.8 0.5 Alt: %9.2
1.5 Üst: %72.2 1.5 Alt: %27.8
2.5 Üst: %45.6 2.5 Alt: %54.4
3.5 Üst: %24.2 3.5 Alt: %75.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.0
KG Yok %50.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-0
%11.4
2-0
%9.2
2-1
%9.2
0-0
%9.1
0-1
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0 İY X: %44.6 İY 2: %20.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.8 İY 0.5 Alt: %33.2
İY 1.5 Üst: %31.7 İY 1.5 Alt: %68.3
İY 2.5 Üst: %10.4 İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.7 İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.1
+
Dep 3.87
=
Toplam 8.97
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %54.1 8.5 Alt: %45.9
9.5 Üst: %40.9 9.5 Alt: %59.1
10.5 Üst: %29.1 10.5 Alt: %70.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.13 Korner (Ev: 2.35, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %39.6 İY 4.5 Alt: %60.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.5 | Eşit: %12.5 | Dep: %28.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.5
Ev: 13.2 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 7.9
Ev: 4.7 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %56.8 21.5 Alt: %43.2
23.5 Şut Üst: %40.2 23.5 Alt: %59.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %52.9 7.5 Alt: %47.1
8.5 İsabetli Üst: %39.0 8.5 Alt: %61.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Utrecht
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEC Nijmegen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Utrecht (-0.50)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEC Nijmegen (+0.50)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.11 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-1.25 @3.63 %27.6 %0.0 @1.38 %72.5
-1.00 @3.15 %31.8 %23.4 @1.47 %68.3
-0.75 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
-0.50 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.3
-0.25 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
0.0 @1.51 %66.2 %28.0 @2.96 %33.8
+0.25 @1.39 %71.7 %0.0 @3.53 %28.3
+0.50 @1.32 %75.7 %0.0 @4.11 %24.4
+0.75 @1.22 %81.9 %0.0 @5.53 %18.1
+1.00 @1.12 %89.3 %15.3 @9.32 %10.7
+1.25 @1.11 %90.2 %0.0 @10.16 %9.8
+1.50 @1.10 %90.9 %0.0 @11.00 %9.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.48 %67.8 %0.0 @3.10 %32.2
+2.00 @1.62 %61.9 %26.7 @2.62 %38.1
+2.25 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+2.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+2.75 @2.58 %38.8 %0.0 @1.63 %61.2
+3.00 @3.29 %30.4 %21.5 @1.44 %69.6
+3.25 @3.74 %26.8 %0.0 @1.37 %73.3
+3.50 @4.19 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.2% 7.3% 4.1% 1.4% 0.3% 0.1%
1 Gol 11.4% 13.3% 6.2% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.3% 9.3% 4.6% 1.5% 0.4% 0.1%
3 Gol 4.6% 4.6% 2.3% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 1.7% 1.7% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Utrecht — Son 5 Maç
M vs Telstar (D)
4 - 2
B vs PEC Zwolle (E)
1 - 1
G vs Twente (D)
1 - 2
G vs Willem II (E)
3 - 1
NEC Nijmegen — Son 5 Maç
G vs Omonia Nicosia (E)
3 - 1
M vs Heerenveen (D)
1 - 0
B vs Groningen (E)
2 - 2
B vs Fortuna Sittard (E)
2 - 2
B vs Levski Sofia (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.