Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Arjantin
Primera C •
08.11.2026 — 21:00
Leones de Rosario
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 0.91
VS
Başlamadı
Sportivo Barracas
Elo: 1477λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%77
Leones de Rosario - Sportivo Barracas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.91, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leones de Rosario %38.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %29.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leones de Rosario xG
1.24
Dengeli
Sportivo Barracas xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.8
X (Beraberlik)
%37.2
2 (Deplasman)
%24.0
Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %61.2
Çifte Şans 12: %62.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.1
0.5 Alt: %21.9
1.5 Üst: %47.2
1.5 Alt: %52.8
2.5 Üst: %20.7
2.5 Alt: %79.3
3.5 Üst: %7.4
3.5 Alt: %92.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%29.6
KG Yok
%70.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.9
1-0
%18.1
1-1
%13.4
0-1
%12.7
2-0
%8.7
2-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0
İY X: %56.5
İY 2: %17.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.1
İY 0.5 Alt: %49.9
İY 1.5 Üst: %16.1
İY 1.5 Alt: %83.9
İY 2.5 Üst: %3.5
İY 2.5 Alt: %96.6
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.91
+
Dep
3.12
=
Toplam
7.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.6
8.5 Alt: %72.4
9.5 Üst: %17.3
9.5 Alt: %82.7
10.5 Üst: %10.1
10.5 Alt: %89.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.24 Korner (Ev: 1.8, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %22.6
İY 4.5 Alt: %77.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %31.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.7
Ev: 9.6 • Dep: 7.1
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.5
21.5 Alt: %87.5
23.5 Şut Üst: %5.6
23.5 Alt: %94.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.8
7.5 Alt: %76.3
8.5 İsabetli Üst: %13.9
8.5 Alt: %86.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLeones de Rosario
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sportivo Barracas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Leones de Rosario (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sportivo Barracas (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.97 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.25 | @6.12 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.7 |
| -1.00 | @5.27 | %19.0 | %24.4 | @1.23 | %81.0 |
| -0.75 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| -0.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| 0.0 | @1.62 | %61.8 | %37.3 | @2.62 | %38.2 |
| +0.25 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +1.00 | @1.09 | %91.9 | %17.2 | @12.27 | %8.2 |
| +1.25 | @1.08 | %92.6 | %0.0 | @13.54 | %7.4 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.82 | %6.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.55 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %60.9 |
| +2.00 | @3.55 | %28.2 | %26.5 | @1.39 | %71.9 |
| +2.25 | @4.19 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +2.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| +2.75 | @6.66 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| +3.00 | @11.81 | %8.5 | %13.3 | @1.09 | %91.5 |
| +3.25 | @12.71 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.1 |
| +3.50 | @13.62 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.9% | 12.8% | 4.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.1% | 13.4% | 4.1% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.7% | 5.7% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Leones de Rosario — Son 5 Maç
M
vs Sportivo Barracas (D)
4 - 1
G
vs Mercedes (E)
1 - 0
M
vs Mercedes (D)
2 - 1
G
vs Fenix (E)
2 - 1
G
vs Barracas Bolivar (D)
0 - 2
Sportivo Barracas — Son 5 Maç
G
vs Leones de Rosario (E)
4 - 1
B
vs Sacachispas (D)
1 - 1
B
vs Sacachispas (E)
0 - 0
B
vs General Lamadrid (D)
0 - 0
M
vs Leones de Rosario (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Primera C | Sportivo Barracas | 4 - 1 | Leones de Rosario |
| 05.10.2026 | Primera C | Sportivo Barracas | 0 - 2 | Leones de Rosario |
| 06.06.2026 | Primera C | Leones de Rosario | 2 - 0 | Sportivo Barracas |