Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
08.11.2026 — 19:30
Kaédi
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 0.86
VS
Başlamadı
SNIM
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kaédi - SNIM mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SNIM %37.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kaédi xG
1.20
Dengeli
SNIM xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.6
X (Beraberlik)
%33.7
2 (Deplasman)
%37.7
Çifte Şans 1X: %62.3
Çifte Şans X2: %71.4
Çifte Şans 12: %66.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.0
0.5 Alt: %16.0
1.5 Üst: %57.6
1.5 Alt: %42.4
2.5 Üst: %29.6
2.5 Alt: %70.4
3.5 Üst: %12.5
3.5 Alt: %87.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.3
KG Yok
%61.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%16.0
0-1
%14.5
1-1
%14.4
1-0
%11.9
0-2
%8.0
1-2
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4
İY X: %51.8
İY 2: %26.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.9
İY 0.5 Alt: %43.2
İY 1.5 Üst: %21.6
İY 1.5 Alt: %78.4
İY 2.5 Üst: %5.5
İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1
İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.74
+
Dep
3.8
=
Toplam
7.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.5
8.5 Alt: %65.5
9.5 Üst: %22.9
9.5 Alt: %77.1
10.5 Üst: %14.2
10.5 Alt: %85.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.47 Korner (Ev: 1.72, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %26.9
İY 4.5 Alt: %73.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.8 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %43.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.2
Ev: 9.1 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %21.3
21.5 Alt: %78.7
23.5 Şut Üst: %10.9
23.5 Alt: %89.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.5
7.5 Alt: %69.5
8.5 İsabetli Üst: %19.1
8.5 Alt: %80.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKaédi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SNIM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kaédi (+0.25)
@1.83
%54.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
SNIM (-0.25)
@2.21
%45.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.06 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.25 | @9.12 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -1.00 | @8.18 | %12.2 | %18.7 | @1.14 | %87.8 |
| -0.75 | @4.70 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.7 |
| -0.50 | @3.49 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -0.25 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| 0.0 | @2.32 | %43.2 | %33.7 | @1.76 | %56.8 |
| +0.25 Ana Hat | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +0.50 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.66 | %37.7 |
| +0.75 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.36 | %29.7 |
| +1.00 | @1.24 | %80.5 | %22.6 | @5.12 | %19.5 |
| +1.25 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +1.50 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.62 | %15.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
| +2.00 | @2.44 | %41.0 | %28.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.25 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +2.50 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| +2.75 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +3.00 | @6.68 | %15.0 | %17.1 | @1.18 | %85.0 |
| +3.25 | @7.37 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| +3.50 | @8.06 | %12.4 | %0.0 | @1.14 | %87.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 16.0% | 14.5% | 8.0% | 2.8% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.0% | 14.4% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.6% | 5.8% | 3.0% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.6% | 1.7% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kaédi — Son 5 Maç
M
vs Gendrim (D)
3 - 1
M
vs Police (D)
2 - 0
B
vs Armée (E)
0 - 0
M
vs Nouakchott King's (D)
2 - 0
G
vs Police (D)
0 - 1
SNIM — Son 5 Maç
B
vs Chemal (E)
0 - 0
M
vs Nouadhibou (D)
1 - 0
M
vs AC Douane (E)
0 - 2
B
vs Nouakchott King's (D)
1 - 1
M
vs Nouakchott Academie (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.