Bosna-Hersek
1st League - FBiH •
08.11.2026 — 18:30
GOŠK Gabela
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.19
VS
Başlamadı
Čapljina
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
GOŠK Gabela - Čapljina mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.19, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre GOŠK Gabela %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
GOŠK Gabela xG
1.55
Dengeli
Čapljina xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.2
X (Beraberlik)
%32.1
2 (Deplasman)
%23.7
Çifte Şans 1X: %76.3
Çifte Şans X2: %55.8
Çifte Şans 12: %67.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.2
0.5 Alt: %14.8
1.5 Üst: %59.9
1.5 Alt: %40.1
2.5 Üst: %31.8
2.5 Alt: %68.2
3.5 Üst: %14.0
3.5 Alt: %86.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.1
KG Yok
%60.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.4
0-0
%14.8
1-1
%14.0
0-1
%10.0
2-0
%9.7
2-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.0
İY X: %50.4
İY 2: %18.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.4
İY 0.5 Alt: %41.6
İY 1.5 Üst: %23.0
İY 1.5 Alt: %77.0
İY 2.5 Üst: %6.1
İY 2.5 Alt: %93.9
İY 3.5 Üst: %1.3
İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.47
+
Dep
3.43
=
Toplam
7.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.3
8.5 Alt: %60.7
9.5 Üst: %27.1
9.5 Alt: %72.9
10.5 Üst: %17.4
10.5 Alt: %82.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.63 Korner (Ev: 2.06, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %30.0
İY 4.5 Alt: %70.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.5 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.3
Ev: 11.3 • Dep: 8
İsabetli Şut
6.8
Ev: 4 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.8
21.5 Alt: %70.2
23.5 Şut Üst: %16.8
23.5 Alt: %83.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.6
7.5 Alt: %63.4
8.5 İsabetli Üst: %24.0
8.5 Alt: %76.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGOŠK Gabela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Čapljina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
GOŠK Gabela (-0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Čapljina (+0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.09 | %19.7 | %0.0 | @1.24 | %80.4 |
| -1.25 | @4.47 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -1.00 | @3.84 | %26.0 | %24.5 | @1.35 | %74.0 |
| -0.75 | @2.75 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| -0.50 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| 0.0 | @1.54 | %65.1 | %32.2 | @2.86 | %34.9 |
| +0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +0.50 | @1.31 | %76.3 | %0.0 | @4.22 | %23.7 |
| +0.75 | @1.21 | %83.0 | %0.0 | @5.87 | %17.0 |
| +1.00 | @1.10 | %90.9 | %16.0 | @10.97 | %9.1 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.02 | %8.3 |
| +1.50 | @1.08 | %92.4 | %0.0 | @13.07 | %7.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +2.00 | @2.27 | %44.1 | %28.1 | @1.79 | %55.9 |
| +2.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +2.50 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +2.75 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +3.00 | @5.95 | %16.8 | %17.9 | @1.20 | %83.2 |
| +3.25 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| +3.50 | @7.24 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.8% | 10.0% | 4.4% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.4% | 14.0% | 5.2% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.7% | 3.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.9% | 3.1% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.1% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
GOŠK Gabela — Son 5 Maç
M
vs Igman Konjic (D)
1 - 0
B
vs Siroki Brijeg (E)
1 - 1
G
vs Bratstvo Gračanica (E)
2 - 0
B
vs Stupčanica Olovo (D)
1 - 1
M
vs Jedinstvo Bihać (E)
1 - 2
Čapljina — Son 5 Maç
G
vs Slavija (D)
0 - 1
M
vs Zvijezda Gradačac (D)
4 - 1
B
vs TOŠK Tešanj (E)
1 - 1
M
vs Budućnost Banovići (D)
1 - 0
M
vs Rudar Kakanj (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.