Bosna-Hersek
1st League - FBiH •
08.11.2026 — 18:30
GOŠK Gabela
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.28
VS
Başlamadı
Čapljina
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 0.94
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
GOŠK Gabela - Čapljina mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.28, Dep: 0.94 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre GOŠK Gabela %43.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
GOŠK Gabela xG
1.60
Dengeli
Čapljina xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.3
X (Beraberlik)
%30.4
2 (Deplasman)
%26.3
Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %56.7
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.1
0.5 Alt: %11.9
1.5 Üst: %65.9
1.5 Alt: %34.1
2.5 Üst: %38.1
2.5 Alt: %61.9
3.5 Üst: %18.4
3.5 Alt: %81.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.9
KG Yok
%55.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.1
1-0
%13.0
0-0
%11.9
0-1
%9.3
2-0
%8.9
2-1
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3
İY X: %47.8
İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.4
İY 0.5 Alt: %37.6
İY 1.5 Üst: %27.0
İY 1.5 Alt: %73.1
İY 2.5 Üst: %7.9
İY 2.5 Alt: %92.1
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.65
+
Dep
3.74
=
Toplam
8.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.1
8.5 Alt: %53.9
9.5 Üst: %33.2
9.5 Alt: %66.8
10.5 Üst: %22.4
10.5 Alt: %77.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 2.14, Dep: 1.72)
İY 4.5 Üst: %34.4
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %55.5 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %31.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 11.8 • Dep: 8.9
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.2 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.9
21.5 Alt: %58.1
23.5 Şut Üst: %26.4
23.5 Alt: %73.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.0
7.5 Alt: %56.0
8.5 İsabetli Üst: %30.5
8.5 Alt: %69.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGOŠK Gabela
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Čapljina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
GOŠK Gabela (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Čapljina (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.01 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| -1.25 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.00 | @3.85 | %26.0 | %23.2 | @1.35 | %74.0 |
| -0.75 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
| -0.50 | @2.32 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| 0.0 | @1.61 | %62.1 | %30.5 | @2.64 | %37.9 |
| +0.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +0.50 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.80 | %26.4 |
| +0.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +1.00 | @1.13 | %88.5 | %16.8 | @8.70 | %11.5 |
| +1.25 | @1.12 | %89.6 | %0.0 | @9.58 | %10.4 |
| +1.50 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.46 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.00 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %27.8 | @2.11 | %47.4 |
| +2.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +2.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| +2.75 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.00 | @4.42 | %22.7 | %19.8 | @1.29 | %77.4 |
| +3.25 | @4.96 | %20.2 | %0.0 | @1.25 | %79.8 |
| +3.50 | @5.51 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.9% | 9.3% | 4.8% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 13.0% | 14.1% | 6.1% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.9% | 8.4% | 3.9% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 3.6% | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
GOŠK Gabela — Son 5 Maç
M
vs Igman Konjic (D)
1 - 0
B
vs Siroki Brijeg (E)
1 - 1
G
vs Bratstvo Gračanica (E)
2 - 0
B
vs Stupčanica Olovo (D)
1 - 1
M
vs Jedinstvo Bihać (E)
1 - 2
Čapljina — Son 5 Maç
G
vs Slavija (D)
0 - 1
M
vs Zvijezda Gradačac (D)
4 - 1
B
vs TOŠK Tešanj (E)
1 - 1
M
vs Budućnost Banovići (D)
1 - 0
M
vs Rudar Kakanj (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.