Maç Listesine Dön
Nijerya NPFL • 08.11.2026 — 18:00

Barau FC

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 1.93
VS
Başlamadı

Shooting Stars

Elo: 1460
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Barau FC - Shooting Stars mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.93, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barau FC %61.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barau FC xG 2.31
Dengeli
Shooting Stars xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.9
X (Beraberlik) %22.9
2 (Deplasman) %15.2

Çifte Şans 1X: %84.9
Çifte Şans X2: %38.1
Çifte Şans 12: %77.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.0 0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.4 1.5 Alt: %22.6
2.5 Üst: %52.7 2.5 Alt: %47.3
3.5 Üst: %30.4 3.5 Alt: %69.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %49.8
KG Yok %50.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%11.5
1-0
%11.2
1-1
%10.9
2-1
%9.8
3-0
%7.4
0-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.7 İY X: %40.4 İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.7 İY 0.5 Alt: %29.4
İY 1.5 Üst: %36.2 İY 1.5 Alt: %63.8
İY 2.5 Üst: %13.0 İY 2.5 Alt: %87.0
İY 3.5 Üst: %3.7 İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.97
+
Dep 3.55
=
Toplam 9.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.1 8.5 Alt: %38.9
9.5 Üst: %48.1 9.5 Alt: %51.9
10.5 Üst: %35.7 10.5 Alt: %64.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 2.74, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %44.5 İY 4.5 Alt: %55.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.3 | Eşit: %9.8 | Dep: %17.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.2
Ev: 15.8 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 8.5
Ev: 5.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.0 21.5 Alt: %30.0
23.5 Şut Üst: %54.3 23.5 Alt: %45.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4 7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.7 8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Barau FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shooting Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Barau FC (-1.00)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %24.5
Shooting Stars (+1.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.71 %36.9 %0.0 @1.59 %63.1
-1.25 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
-1.00 Ana Hat @2.05 %48.9 %24.5 @1.96 %51.1
-0.75 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
-0.50 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
-0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.27 %30.5
0.0 @1.25 %80.0 %23.3 @5.00 %20.0
+0.25 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
+0.50 @1.18 %84.7 %0.0 @6.51 %15.4
+0.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.32 %10.7
+1.00 @1.06 %94.4 %10.4 @17.98 %5.6
+1.25 @1.06 %94.7 %0.0 @19.01 %5.3
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @20.05 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.36 %73.8 %0.0 @3.81 %26.2
+2.00 @1.44 %69.4 %25.1 @3.26 %30.6
+2.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
+2.50 Ana Hat @1.92 %52.0 %0.0 @2.08 %48.0
+2.75 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
+3.00 @2.63 %38.0 %22.6 @1.61 %62.0
+3.25 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+3.50 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.0% 4.6% 2.3% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.3% 11.1% 4.4% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 11.7% 10.0% 4.3% 1.2% 0.3% 0.0%
3 Gol 7.5% 6.4% 2.7% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 3.6% 3.1% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.4% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
Barau FC — Son 5 Maç
B vs Niger Tornadoes (D)
0 - 0
B vs Kwara United (E)
1 - 1
B vs Rivers United (D)
0 - 0
B vs Enugu Rangers (E)
2 - 2
M vs Bendel Insurance (D)
4 - 1
Shooting Stars — Son 5 Maç
G vs Abia Warriors (E)
4 - 1
B vs Ikorodu City (D)
2 - 2
G vs Ranchers Bees (E)
3 - 1
M vs Kun Khalifat FC (D)
2 - 0
M vs Kun Khalifat (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.