Maç Listesine Dön
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B • 08.11.2026 — 18:00

Camacha

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 1.38
VS
Başlamadı

Cinfães

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Camacha - Cinfães mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Camacha %53.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Camacha xG 1.60
Dengeli
Cinfães xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.6
X (Beraberlik) %29.6
2 (Deplasman) %16.8

Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %46.4
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.1 0.5 Alt: %13.9
1.5 Üst: %61.3 1.5 Alt: %38.7
2.5 Üst: %33.4 2.5 Alt: %66.6
3.5 Üst: %15.0 3.5 Alt: %85.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %36.9
KG Yok %63.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%17.1
0-0
%13.9
1-1
%12.7
2-0
%12.4
2-1
%8.2
0-1
%7.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.8 İY X: %48.8 İY 2: %14.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.5 İY 0.5 Alt: %40.5
İY 1.5 Üst: %23.9 İY 1.5 Alt: %76.1
İY 2.5 Üst: %6.5 İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.86
+
Dep 3.13
=
Toplam 7.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.7 8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3 9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4 10.5 Alt: %81.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %30.8 İY 4.5 Alt: %69.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.8 | Eşit: %12.0 | Dep: %21.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 12.5 • Dep: 7.2
İsabetli Şut 6.9
Ev: 4.4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.7 21.5 Alt: %67.3
23.5 Şut Üst: %19.0 23.5 Alt: %81.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.6 7.5 Alt: %61.4
8.5 İsabetli Üst: %25.7 8.5 Alt: %74.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Camacha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cinfães
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Camacha (-0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cinfães (+0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.86
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
-1.25 @3.23 %30.9 %0.0 @1.45 %69.1
-1.00 @2.74 %36.6 %26.7 @1.58 %63.4
-0.75 @2.16 %46.3 %0.0 @1.86 %53.7
-0.50 Ana Hat @1.87 %53.5 %0.0 @2.15 %46.5
-0.25 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
0.0 @1.32 %76.0 %29.7 @4.17 %24.0
+0.25 @1.25 %80.2 %0.0 @5.05 %19.8
+0.50 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
+0.75 @1.13 %88.5 %0.0 @8.73 %11.5
+1.00 @1.06 %94.7 %12.2 @18.84 %5.3
+1.25 @1.05 %95.0 %0.0 @20.15 %5.0
+1.50 @1.05 %95.3 %0.0 @21.46 %4.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.82 %54.9 %0.0 @2.22 %45.1
+2.00 Ana Hat @2.17 %46.1 %28.0 @1.86 %53.9
+2.25 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
+2.50 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+2.75 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
+3.00 @5.53 %18.1 %18.5 @1.22 %81.9
+3.25 @6.16 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
+3.50 @6.79 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.9% 7.7% 2.8% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 17.2% 12.7% 3.9% 0.8% 0.1% 0.0%
2 Gol 12.5% 8.2% 2.7% 0.6% 0.1% 0.0%
3 Gol 5.8% 3.8% 1.2% 0.3% 0.0% 0.0%
4 Gol 2.0% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Camacha — Son 5 Maç
B vs Machico (D)
0 - 0
G vs Sanjoanense (E)
2 - 1
G vs União Lamas (D)
0 - 3
M vs Florgrade (E)
0 - 1
B vs Guarda (D)
2 - 2
Cinfães — Son 5 Maç
M vs Guarda (E)
0 - 1
M vs Florgrade (D)
2 - 0
B vs Alpendorada (E)
0 - 0
B vs Estrela Calheta (D)
2 - 2
M vs Leixoes (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.