Portekiz
Campeonato de Portugal Prio - Group B •
08.11.2026 — 18:00
Camacha
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.38
VS
Başlamadı
Cinfães
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Camacha - Cinfães mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Camacha %53.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Camacha xG
1.60
Dengeli
Cinfães xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.6
X (Beraberlik)
%29.6
2 (Deplasman)
%16.8
Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %46.4
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.1
0.5 Alt: %13.9
1.5 Üst: %61.3
1.5 Alt: %38.7
2.5 Üst: %33.4
2.5 Alt: %66.6
3.5 Üst: %15.0
3.5 Alt: %85.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.9
KG Yok
%63.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%17.1
0-0
%13.9
1-1
%12.7
2-0
%12.4
2-1
%8.2
0-1
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.8
İY X: %48.8
İY 2: %14.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.5
İY 0.5 Alt: %40.5
İY 1.5 Üst: %23.9
İY 1.5 Alt: %76.1
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.86
+
Dep
3.13
=
Toplam
7.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.7
8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3
9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4
10.5 Alt: %81.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 2.24, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %30.8
İY 4.5 Alt: %69.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %66.8 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %21.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 12.5 • Dep: 7.2
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.4 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.7
21.5 Alt: %67.3
23.5 Şut Üst: %19.0
23.5 Alt: %81.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.6
7.5 Alt: %61.4
8.5 İsabetli Üst: %25.7
8.5 Alt: %74.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCamacha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cinfães
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Camacha (-0.50)
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cinfães (+0.50)
@2.15
%46.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@1.86
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -1.25 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| -1.00 | @2.74 | %36.6 | %26.7 | @1.58 | %63.4 |
| -0.75 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| -0.50 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| -0.25 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| 0.0 | @1.32 | %76.0 | %29.7 | @4.17 | %24.0 |
| +0.25 | @1.25 | %80.2 | %0.0 | @5.05 | %19.8 |
| +0.50 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.93 | %16.9 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.73 | %11.5 |
| +1.00 | @1.06 | %94.7 | %12.2 | @18.84 | %5.3 |
| +1.25 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @20.15 | %5.0 |
| +1.50 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.46 | %4.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.00 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %28.0 | @1.86 | %53.9 |
| +2.25 | @2.59 | %38.6 | %0.0 | @1.63 | %61.4 |
| +2.50 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +2.75 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +3.00 | @5.53 | %18.1 | %18.5 | @1.22 | %81.9 |
| +3.25 | @6.16 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.79 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.9% | 7.7% | 2.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.2% | 12.7% | 3.9% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.5% | 8.2% | 2.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.8% | 3.8% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Camacha — Son 5 Maç
B
vs Machico (D)
0 - 0
G
vs Sanjoanense (E)
2 - 1
G
vs União Lamas (D)
0 - 3
M
vs Florgrade (E)
0 - 1
B
vs Guarda (D)
2 - 2
Cinfães — Son 5 Maç
M
vs Guarda (E)
0 - 1
M
vs Florgrade (D)
2 - 0
B
vs Alpendorada (E)
0 - 0
B
vs Estrela Calheta (D)
2 - 2
M
vs Leixoes (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.