Maç Listesine Dön
Germany Oberliga - Niederrhein • 08.11.2026 — 17:30

SC St. Tönis

Elo: 1532
λ (Beklenen Gol): 2.11
VS
Başlamadı

SF Baumberg

Elo: 1506
λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SC St. Tönis - SF Baumberg mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.11, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC St. Tönis %67.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %58.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SC St. Tönis xG 2.35
Dengeli
SF Baumberg xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.9
X (Beraberlik) %20.5
2 (Deplasman) %11.6

Çifte Şans 1X: %88.4
Çifte Şans X2: %32.1
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.5 0.5 Alt: %6.5
1.5 Üst: %78.7 1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.6 2.5 Alt: %45.4
3.5 Üst: %32.2 3.5 Alt: %67.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.4
KG Yok %52.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.6
1-0
%11.3
1-1
%9.8
2-1
%9.6
3-0
%8.9
3-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.0 İY X: %38.7 İY 2: %12.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.7 İY 0.5 Alt: %28.3
İY 1.5 Üst: %37.4 İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8 İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %3.9 İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.32
+
Dep 3.35
=
Toplam 9.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.9 8.5 Alt: %37.1
9.5 Üst: %50.0 9.5 Alt: %50.0
10.5 Üst: %37.6 10.5 Alt: %62.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.45 Korner (Ev: 2.91, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %45.8 İY 4.5 Alt: %54.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %78.8 | Eşit: %8.4 | Dep: %12.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.7
Ev: 16.9 • Dep: 7.8
İsabetli Şut 8.7
Ev: 6 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.3 21.5 Alt: %26.7
23.5 Şut Üst: %58.2 23.5 Alt: %41.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.7 7.5 Alt: %36.3
8.5 İsabetli Üst: %50.1 8.5 Alt: %49.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SC St. Tönis
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SF Baumberg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SC St. Tönis (-1.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
SF Baumberg (+1.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-1.25 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
-1.00 @1.77 %56.7 %24.3 @2.31 %43.4
-0.75 @1.60 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
-0.50 @1.49 %67.2 %0.0 @3.05 %32.8
-0.25 @1.33 %75.1 %0.0 @4.01 %24.9
0.0 @1.18 %85.0 %21.0 @6.68 %15.0
+0.25 @1.15 %86.8 %0.0 @7.57 %13.2
+0.50 @1.13 %88.2 %0.0 @8.45 %11.8
+0.75 @1.09 %92.0 %0.0 @12.50 %8.0
+1.00 @1.04 %96.2 %8.3 @26.15 %3.8
+1.25 @1.04 %96.3 %0.0 @27.34 %3.7
+1.50 @1.04 %96.5 %0.0 @28.52 %3.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.2 %0.0 @4.02 %24.9
+2.00 @1.41 %71.1 %24.6 @3.46 %28.9
+2.25 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+2.50 @1.86 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
+2.75 Ana Hat @2.10 %47.7 %0.0 @1.91 %52.4
+3.00 @2.51 %39.9 %22.8 @1.66 %60.1
+3.25 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+3.50 @3.25 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.5% 3.7% 1.7% 0.4% 0.1% 0.0%
1 Gol 11.6% 10.0% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.9% 9.8% 3.7% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 9.1% 6.9% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 4.8% 3.6% 1.4% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 2.0% 1.5% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
SC St. Tönis — Son 5 Maç
B vs Fortuna Düsseldorf II (D)
1 - 1
G vs Holzheimer SG (E)
1 - 0
G vs Büderich (E)
4 - 0
G vs Wuppertaler SV (E)
2 - 1
SF Baumberg — Son 5 Maç
B vs Büderich (D)
0 - 0
M vs Wuppertaler SV (D)
4 - 0
G vs Meerbusch (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.