Germany
Oberliga - Westfalen •
08.11.2026 — 17:30
Ennepetal
Elo: 1490λ (Beklenen Gol): 1.68
VS
Başlamadı
Eintracht Rheine
Elo: 1492λ (Beklenen Gol): 1.37
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ennepetal - Eintracht Rheine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.37 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ennepetal %44.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ennepetal xG
1.95
Dengeli
Eintracht Rheine xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.0
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%30.6
Çifte Şans 1X: %69.4
Çifte Şans X2: %56.0
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.6
1.5 Alt: %18.4
2.5 Üst: %58.7
2.5 Alt: %41.3
3.5 Üst: %36.3
3.5 Alt: %63.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.5
KG Yok
%38.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
2-1
%9.2
1-2
%7.5
1-0
%7.2
2-0
%6.7
2-2
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.0
İY X: %40.5
İY 2: %25.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.7
İY 0.5 Alt: %26.3
İY 1.5 Üst: %40.6
İY 1.5 Alt: %59.4
İY 2.5 Üst: %15.8
İY 2.5 Alt: %84.2
İY 3.5 Üst: %4.9
İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
4.66
=
Toplam
10.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.1
8.5 Alt: %31.9
9.5 Üst: %55.7
9.5 Alt: %44.3
10.5 Üst: %43.2
10.5 Alt: %56.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.66 Korner (Ev: 2.51, Dep: 2.15)
İY 4.5 Üst: %49.7
İY 4.5 Alt: %50.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.6 |
Eşit: %12.3 |
Dep: %34.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 14.3 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
9
Ev: 5.1 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.0
21.5 Alt: %20.0
23.5 Şut Üst: %66.6
23.5 Alt: %33.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.0
7.5 Alt: %32.0
8.5 İsabetli Üst: %54.9
8.5 Alt: %45.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEnnepetal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eintracht Rheine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ennepetal (-0.25)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Eintracht Rheine (+0.25)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.25 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -1.00 | @3.45 | %29.0 | %20.8 | @1.41 | %71.0 |
| -0.75 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| 0.0 | @1.70 | %58.8 | %25.7 | @2.43 | %41.2 |
| +0.25 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
| +0.50 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +0.75 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
| +1.00 | @1.20 | %83.4 | %16.8 | @6.03 | %16.6 |
| +1.25 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.64 | %15.1 |
| +1.50 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %79.0 | %0.0 | @4.76 | %21.0 |
| +2.00 | @1.32 | %75.8 | %23.1 | @4.13 | %24.2 |
| +2.25 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +2.50 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| +2.75 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +3.00 | @2.17 | %46.1 | %22.6 | @1.86 | %53.9 |
| +3.25 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +3.50 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 5.7% | 4.5% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 7.2% | 11.9% | 7.5% | 3.4% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.8% | 9.3% | 6.3% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.8% | 5.2% | 3.5% | 1.6% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.2% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Ennepetal — Son 5 Maç
G
vs Sprockhovel (D)
0 - 2
G
vs SpVgg Herne Horsthausen (E)
3 - 1
M
vs Hiltrup (D)
3 - 0
B
vs Arminia II (E)
2 - 2
B
vs Verl II (D)
1 - 1
Eintracht Rheine — Son 5 Maç
M
vs Sprockhovel (D)
1 - 0
G
vs SpVgg Herne Horsthausen (E)
3 - 1
M
vs Hiltrup (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.