Germany
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar •
08.11.2026 — 17:00
Elversberg II
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 2.05
VS
Başlamadı
RW Wittlich
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 2.12
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Elversberg II - RW Wittlich mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.05, Dep: 2.12 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RW Wittlich %40.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Elversberg II xG
2.35
Dengeli
RW Wittlich xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.1
X (Beraberlik)
%21.2
2 (Deplasman)
%40.7
Çifte Şans 1X: %59.3
Çifte Şans X2: %61.9
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9
0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.6
1.5 Alt: %7.5
2.5 Üst: %78.6
2.5 Alt: %21.4
3.5 Üst: %60.0
3.5 Alt: %40.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.2
KG Yok
%22.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.3
1-1
%7.2
1-2
%7.1
2-1
%6.9
2-3
%5.2
1-3
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1
İY X: %34.3
İY 2: %33.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.6
İY 0.5 Alt: %16.4
İY 1.5 Üst: %56.8
İY 1.5 Alt: %43.2
İY 2.5 Üst: %28.7
İY 2.5 Alt: %71.3
İY 3.5 Üst: %11.7
İY 3.5 Alt: %88.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.21
+
Dep
6.28
=
Toplam
12.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.5
8.5 Alt: %12.5
9.5 Üst: %79.8
9.5 Alt: %20.2
10.5 Üst: %70.3
10.5 Alt: %29.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.75 Korner (Ev: 2.86, Dep: 2.89)
İY 4.5 Üst: %68.0
İY 4.5 Alt: %32.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %43.5 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %45.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.7
Ev: 16.6 • Dep: 16.1
İsabetli Şut
11.4
Ev: 5.9 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.0
21.5 Alt: %2.0
23.5 Şut Üst: %95.2
23.5 Alt: %4.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.2
7.5 Alt: %11.8
8.5 İsabetli Üst: %80.4
8.5 Alt: %19.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiElversberg II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RW Wittlich
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Elversberg II (0.0)
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %22.1
RW Wittlich (+0.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| -1.25 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| -1.00 | @4.06 | %24.7 | %17.4 | @1.33 | %75.4 |
| -0.75 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -0.50 | @2.65 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.25 | @2.36 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| 0.0 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %22.1 | @1.94 | %51.5 |
| +0.25 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +0.50 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.49 | %40.2 |
| +0.75 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +1.00 | @1.37 | %73.0 | %18.0 | @3.70 | %27.0 |
| +1.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +1.50 | @1.28 | %77.9 | %0.0 | @4.52 | %22.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.96 | %8.4 |
| +2.00 | @1.10 | %90.9 | %14.5 | @11.03 | %9.1 |
| +2.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
| +2.50 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +3.00 | @1.38 | %72.4 | %19.4 | @3.63 | %27.6 |
| +3.25 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +3.50 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.1% | 2.9% | 3.6% | 2.5% | 1.4% | 0.6% |
| 1 Gol | 2.8% | 7.5% | 7.4% | 5.2% | 2.8% | 1.2% |
| 2 Gol | 3.4% | 7.2% | 7.6% | 5.4% | 2.9% | 1.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 4.9% | 5.2% | 3.7% | 2.0% | 0.8% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.5% | 2.7% | 1.9% | 1.0% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.0% | 1.1% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
Elversberg II — Son 5 Maç
M
vs Gonsenheim (D)
3 - 1
G
vs Auersmacher (E)
4 - 2
G
vs Ahrweiler BC (D)
0 - 3
M
vs Pirmasens (D)
6 - 1
M
vs Cosmos Koblenz (D)
2 - 1
RW Wittlich — Son 5 Maç
G
vs Gau-Odernheim (E)
1 - 0
M
vs Pirmasens (E)
0 - 2
M
vs TuS RW Koblenz (D)
2 - 1
G
vs Cosmos Koblenz (E)
2 - 1
B
vs FV Engers 07 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.