Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Niederrhein •
08.11.2026 — 17:00
Monheim
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 2.51
VS
Başlamadı
Solingen-Wald
Elo: 1511λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Monheim - Solingen-Wald mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.51, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Monheim %65.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%55.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Monheim xG
2.71
Dengeli
Solingen-Wald xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%65.4
X (Beraberlik)
%18.7
2 (Deplasman)
%15.9
Çifte Şans 1X: %84.1
Çifte Şans X2: %34.6
Çifte Şans 12: %81.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %89.0
1.5 Alt: %11.0
2.5 Üst: %71.5
2.5 Alt: %28.5
3.5 Üst: %50.6
3.5 Alt: %49.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.6
KG Yok
%35.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.3
1-1
%7.9
2-0
%7.8
3-1
%7.8
3-0
%6.5
1-0
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %49.1
İY X: %34.1
İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.1
İY 0.5 Alt: %19.9
İY 1.5 Üst: %50.2
İY 1.5 Alt: %49.8
İY 2.5 Üst: %22.9
İY 2.5 Alt: %77.1
İY 3.5 Üst: %8.3
İY 3.5 Alt: %91.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.13
+
Dep
4.29
=
Toplam
11.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.3
8.5 Alt: %19.7
9.5 Üst: %70.3
9.5 Alt: %29.7
10.5 Üst: %58.9
10.5 Alt: %41.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.25 Korner (Ev: 3.28, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %60.3
İY 4.5 Alt: %39.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.6 |
Eşit: %8.5 |
Dep: %15.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 19.4 • Dep: 10.5
İsabetli Şut
10.5
Ev: 6.9 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.2
21.5 Alt: %5.8
23.5 Şut Üst: %87.9
23.5 Alt: %12.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.9
7.5 Alt: %18.1
8.5 İsabetli Üst: %71.8
8.5 Alt: %28.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMonheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Solingen-Wald
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Monheim (-1.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Solingen-Wald (+1.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| -1.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| -1.00 | @1.85 | %54.0 | %21.8 | @2.17 | %46.0 |
| -0.75 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.48 | %40.4 |
| -0.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.78 | %36.0 |
| -0.25 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| 0.0 | @1.26 | %79.6 | %19.6 | @4.90 | %20.4 |
| +0.25 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.49 | %18.2 |
| +0.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.09 | %16.4 |
| +0.75 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.34 | %12.0 |
| +1.00 | @1.08 | %92.9 | %10.1 | @14.16 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.96 | %6.7 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.75 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
| +2.00 | @1.16 | %85.9 | %18.2 | @7.09 | %14.1 |
| +2.25 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.7 |
| +2.50 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +2.75 | @1.50 | %66.6 | %0.0 | @2.99 | %33.4 |
| +3.00 | @1.61 | %61.9 | %21.8 | @2.63 | %38.1 |
| +3.25 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| +3.50 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.2% | 2.5% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 5.9% | 8.3% | 4.6% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.1% | 9.7% | 5.8% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.8% | 8.1% | 4.8% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 4 Gol | 4.3% | 5.1% | 3.0% | 1.2% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 2.1% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
Monheim — Son 5 Maç
G
vs Meerbusch (E)
4 - 2
B
vs SW Essen (E)
1 - 1
M
vs Fortuna Düsseldorf II (E)
1 - 3
G
vs Holzheimer SG (E)
5 - 0
Solingen-Wald — Son 5 Maç
G
vs Meerbusch (E)
4 - 3
G
vs SW Essen (E)
3 - 2
M
vs Fortuna Düsseldorf II (D)
2 - 0
G
vs Holzheimer SG (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.