Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Westfalen •
06.11.2026 — 21:30
Arminia II
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 1.63
VS
Başlamadı
Verl II
Elo: 1539λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%75
Arminia II - Verl II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.63, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Arminia II %40.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Arminia II xG
1.95
Dengeli
Verl II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.3
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%34.4
Çifte Şans 1X: %65.6
Çifte Şans X2: %59.7
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.7
1.5 Alt: %17.3
2.5 Üst: %60.4
2.5 Alt: %39.6
3.5 Üst: %38.1
3.5 Alt: %61.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.2
KG Yok
%36.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
2-1
%8.7
1-2
%8.0
2-2
%6.5
1-0
%6.4
2-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8
İY X: %40.1
İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.6
İY 0.5 Alt: %25.4
İY 1.5 Üst: %41.9
İY 1.5 Alt: %58.1
İY 2.5 Üst: %16.7
İY 2.5 Alt: %83.3
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.36
+
Dep
4.94
=
Toplam
10.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.0
8.5 Alt: %30.0
9.5 Üst: %57.9
9.5 Alt: %42.1
10.5 Üst: %45.4
10.5 Alt: %54.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.74 Korner (Ev: 2.47, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %51.2
İY 4.5 Alt: %48.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.0 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %38.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.3
Ev: 14 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.5
21.5 Alt: %17.5
23.5 Şut Üst: %70.0
23.5 Alt: %30.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.9
7.5 Alt: %30.1
8.5 İsabetli Üst: %57.0
8.5 Alt: %43.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiArminia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Verl II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Arminia II (0.0)
@1.86
%53.8 İhtimal
İade (Push): %25.6
Verl II (+0.00)
@2.16
%46.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.07
%48.4 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.90 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -1.25 | @4.42 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -1.00 | @3.94 | %25.4 | %19.7 | @1.34 | %74.6 |
| -0.75 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -0.50 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| -0.25 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| 0.0 Ana Hat | @1.86 | %53.8 | %25.6 | @2.16 | %46.2 |
| +0.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +0.50 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +0.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +1.00 | @1.25 | %80.0 | %18.0 | @4.99 | %20.0 |
| +1.25 | @1.22 | %82.0 | %0.0 | @5.54 | %18.1 |
| +1.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.09 | %16.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.25 | %80.3 | %0.0 | @5.08 | %19.7 |
| +2.00 | @1.29 | %77.4 | %22.5 | @4.43 | %22.6 |
| +2.25 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
| +2.50 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +3.00 Ana Hat | @2.07 | %48.4 | %22.6 | @1.94 | %51.6 |
| +3.25 | @2.37 | %42.2 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +3.50 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 5.8% | 5.0% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.4% | 11.6% | 8.1% | 4.0% | 1.5% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.9% | 8.8% | 6.6% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.2% | 4.8% | 3.6% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.0% | 1.5% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Arminia II — Son 5 Maç
G
vs Victoria Clarholz (E)
3 - 0
M
vs Preußen Münster II (D)
1 - 0
M
vs Westfalia Kinderhaus (E)
1 - 2
M
vs Erkenschwick (D)
4 - 1
G
vs Gievenbeck (E)
6 - 0
Verl II — Son 5 Maç
G
vs Maaslingen (E)
2 - 1
G
vs Victoria Clarholz (D)
1 - 3
G
vs Preußen Münster II (E)
3 - 2
B
vs Westfalia Kinderhaus (D)
1 - 1
G
vs Erkenschwick (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Oberliga - Westfalen | Verl II | 3 - 1 | Arminia II |
| 24.08.2025 | Oberliga - Westfalen | Arminia II | 1 - 1 | Verl II |