Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Second Amateur Division - ACFF •
08.11.2026 — 17:00
Jette
Elo: 1560λ (Beklenen Gol): 1.08
VS
Başlamadı
SG-Tertre-Hautrage
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jette - SG-Tertre-Hautrage mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SG-Tertre-Hautrage %51.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jette xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SG-Tertre-Hautrage xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.9
X (Beraberlik)
%25.5
2 (Deplasman)
%51.7
Çifte Şans 1X: %48.3
Çifte Şans X2: %77.1
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1
0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %77.9
1.5 Alt: %22.1
2.5 Üst: %53.3
2.5 Alt: %46.7
3.5 Üst: %31.0
3.5 Alt: %69.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.2
KG Yok
%44.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
1-2
%9.7
0-1
%9.6
0-2
%9.0
0-0
%6.9
2-1
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.2
İY X: %41.6
İY 2: %38.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9
İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.8
İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4
İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.26
+
Dep
5.44
=
Toplam
9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.2
8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.3
9.5 Alt: %49.7
10.5 Üst: %37.9
10.5 Alt: %62.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %29.3 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %58.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.4
Ev: 10.6 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.8 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.3
21.5 Alt: %28.7
23.5 Şut Üst: %55.8
23.5 Alt: %44.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4
7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.6
8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJette
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SG-Tertre-Hautrage
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jette (+0.50)
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
SG-Tertre-Hautrage (-0.50)
@1.95
%51.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.24 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
| -1.25 | @10.44 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.00 | @9.65 | %10.4 | %14.1 | @1.12 | %89.6 |
| -0.75 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.50 | @4.35 | %23.0 | %0.0 | @1.30 | %77.0 |
| -0.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| 0.0 | @3.23 | %31.0 | %25.7 | @1.45 | %69.0 |
| +0.25 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +0.50 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +0.75 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +1.00 | @1.58 | %63.3 | %23.1 | @2.72 | %36.7 |
| +1.25 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.13 | %31.9 |
| +1.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.93 | %25.5 |
| +2.00 | @1.42 | %70.3 | %24.8 | @3.37 | %29.7 |
| +2.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +2.75 | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +3.00 | @2.55 | %39.2 | %22.5 | @1.64 | %60.8 |
| +3.25 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.50 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.9% | 9.6% | 9.1% | 5.2% | 2.3% | 0.8% |
| 1 Gol | 5.7% | 12.2% | 9.8% | 5.7% | 2.4% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.6% | 6.1% | 5.3% | 3.1% | 1.3% | 0.5% |
| 3 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.9% | 1.1% | 0.5% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Jette — Son 5 Maç
M
vs Crossing Schaerbeek (D)
5 - 0
B
vs Ostiches (E)
0 - 0
B
vs Acren-Lessines (D)
1 - 1
G
vs Union Namur (D)
0 - 1
B
vs Braine (E)
0 - 0
SG-Tertre-Hautrage — Son 5 Maç
B
vs Union Namur (E)
1 - 1
G
vs Braine (D)
2 - 6
G
vs Stade Verviers (D)
2 - 4
G
vs Huy (E)
4 - 1
M
vs Ganshoren (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.