Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Baden-Württemberg •
08.11.2026 — 17:00
Young Boys Reutlingen
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 0.95
VS
Başlamadı
Bahlinger SC
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 2.10
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Young Boys Reutlingen - Bahlinger SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 2.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bahlinger SC %63.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %41.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Young Boys Reutlingen xG
1.24
Dengeli
Bahlinger SC xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.3
X (Beraberlik)
%21.5
2 (Deplasman)
%63.2
Çifte Şans 1X: %36.8
Çifte Şans X2: %84.7
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.5
1.5 Alt: %18.5
2.5 Üst: %58.7
2.5 Alt: %41.3
3.5 Üst: %36.3
3.5 Alt: %63.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.4
KG Yok
%45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.5
1-1
%10.2
1-2
%9.9
0-1
%9.3
0-3
%7.3
1-3
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.4
İY X: %38.3
İY 2: %46.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.8
İY 0.5 Alt: %26.2
İY 1.5 Üst: %40.4
İY 1.5 Alt: %59.6
İY 2.5 Üst: %15.7
İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.99
+
Dep
6.24
=
Toplam
10.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.2
8.5 Alt: %30.8
9.5 Üst: %57.0
9.5 Alt: %43.0
10.5 Üst: %44.5
10.5 Alt: %55.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.7 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.87)
İY 4.5 Üst: %50.6
İY 4.5 Alt: %49.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.2 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %70.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 9.8 • Dep: 16
İsabetli Şut
9
Ev: 3.5 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.1
21.5 Alt: %19.9
23.5 Şut Üst: %66.8
23.5 Alt: %33.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.4
7.5 Alt: %32.6
8.5 İsabetli Üst: %54.2
8.5 Alt: %45.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYoung Boys Reutlingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bahlinger SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Young Boys Reutlingen (+1.00)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %23.6
Bahlinger SC (-1.00)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.61 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -1.25 | @17.66 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -1.00 | @16.71 | %6.0 | %10.2 | @1.06 | %94.0 |
| -0.75 | @9.05 | %11.1 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -0.50 | @6.41 | %15.6 | %0.0 | @1.18 | %84.4 |
| -0.25 | @5.71 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| 0.0 | @5.01 | %20.0 | %21.9 | @1.25 | %80.0 |
| +0.25 | @3.35 | %29.8 | %0.0 | @1.43 | %70.2 |
| +0.50 | @2.66 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
| +0.75 | @2.35 | %42.6 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +1.00 Ana Hat | @2.04 | %49.1 | %23.6 | @1.96 | %50.9 |
| +1.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +1.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +2.00 | @1.33 | %75.4 | %23.2 | @4.06 | %24.6 |
| +2.25 | @1.53 | %65.5 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
| +2.50 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +2.75 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +3.00 | @2.20 | %45.4 | %22.9 | @1.83 | %54.6 |
| +3.25 | @2.53 | %39.5 | %0.0 | @1.65 | %60.5 |
| +3.50 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 9.5% | 10.7% | 7.5% | 3.9% | 1.7% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.4% | 10.1% | 7.1% | 3.7% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.2% | 4.6% | 4.8% | 3.4% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.5% | 1.1% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Young Boys Reutlingen — Son 5 Maç
B
vs FC Holzhausen (D)
2 - 2
M
vs Oberachern (E)
1 - 2
G
vs CFR Pforzheim (D)
1 - 5
B
vs FC 08 Villingen (E)
1 - 1
G
vs FC Nöttingen (D)
2 - 3
Bahlinger SC — Son 5 Maç
G
vs TSV Singen (E)
3 - 0
G
vs Balingen (D)
0 - 2
G
vs Oberachern (E)
1 - 0
B
vs FC 08 Villingen (E)
3 - 3
G
vs FC Nöttingen (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.