Maç Listesine Dön
Germany Oberliga - Baden-Württemberg • 08.11.2026 — 17:00

Young Boys Reutlingen

Elo: 1520
λ (Beklenen Gol): 0.95
VS
Başlamadı

Bahlinger SC

Elo: 1554
λ (Beklenen Gol): 2.10
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Young Boys Reutlingen - Bahlinger SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 2.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bahlinger SC %63.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %41.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Young Boys Reutlingen xG 1.24
Dengeli
Bahlinger SC xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %15.3
X (Beraberlik) %21.5
2 (Deplasman) %63.2

Çifte Şans 1X: %36.8
Çifte Şans X2: %84.7
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4 0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.5 1.5 Alt: %18.5
2.5 Üst: %58.7 2.5 Alt: %41.3
3.5 Üst: %36.3 3.5 Alt: %63.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.4
KG Yok %45.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%10.5
1-1
%10.2
1-2
%9.9
0-1
%9.3
0-3
%7.3
1-3
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.4 İY X: %38.3 İY 2: %46.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.8 İY 0.5 Alt: %26.2
İY 1.5 Üst: %40.4 İY 1.5 Alt: %59.6
İY 2.5 Üst: %15.7 İY 2.5 Alt: %84.3
İY 3.5 Üst: %4.8 İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.99
+
Dep 6.24
=
Toplam 10.22
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.2 8.5 Alt: %30.8
9.5 Üst: %57.0 9.5 Alt: %43.0
10.5 Üst: %44.5 10.5 Alt: %55.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.7 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.87)
İY 4.5 Üst: %50.6 İY 4.5 Alt: %49.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %19.2 | Eşit: %10.0 | Dep: %70.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.8
Ev: 9.8 • Dep: 16
İsabetli Şut 9
Ev: 3.5 • Dep: 5.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.1 21.5 Alt: %19.9
23.5 Şut Üst: %66.8 23.5 Alt: %33.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.4 7.5 Alt: %32.6
8.5 İsabetli Üst: %54.2 8.5 Alt: %45.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Young Boys Reutlingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bahlinger SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Young Boys Reutlingen (+1.00)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %23.6
Bahlinger SC (-1.00)
@1.96
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @18.61 %5.4 %0.0 @1.06 %94.6
-1.25 @17.66 %5.7 %0.0 @1.06 %94.3
-1.00 @16.71 %6.0 %10.2 @1.06 %94.0
-0.75 @9.05 %11.1 %0.0 @1.12 %89.0
-0.50 @6.41 %15.6 %0.0 @1.18 %84.4
-0.25 @5.71 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
0.0 @5.01 %20.0 %21.9 @1.25 %80.0
+0.25 @3.35 %29.8 %0.0 @1.43 %70.2
+0.50 @2.66 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
+0.75 @2.35 %42.6 %0.0 @1.74 %57.5
+1.00 Ana Hat @2.04 %49.1 %23.6 @1.96 %50.9
+1.25 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+1.50 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+2.00 @1.33 %75.4 %23.2 @4.06 %24.6
+2.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+2.50 @1.73 %57.9 %0.0 @2.37 %42.1
+2.75 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+3.00 @2.20 %45.4 %22.9 @1.83 %54.6
+3.25 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
+3.50 @2.86 %35.0 %0.0 @1.54 %65.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.6% 9.5% 10.7% 7.5% 3.9% 1.7%
1 Gol 3.9% 10.4% 10.1% 7.1% 3.7% 1.6%
2 Gol 2.2% 4.6% 4.8% 3.4% 1.8% 0.7%
3 Gol 0.7% 1.4% 1.5% 1.1% 0.6% 0.2%
4 Gol 0.2% 0.3% 0.4% 0.3% 0.1% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Young Boys Reutlingen — Son 5 Maç
B vs FC Holzhausen (D)
2 - 2
M vs Oberachern (E)
1 - 2
G vs CFR Pforzheim (D)
1 - 5
B vs FC 08 Villingen (E)
1 - 1
G vs FC Nöttingen (D)
2 - 3
Bahlinger SC — Son 5 Maç
G vs TSV Singen (E)
3 - 0
G vs Balingen (D)
0 - 2
G vs Oberachern (E)
1 - 0
B vs FC 08 Villingen (E)
3 - 3
G vs FC Nöttingen (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.