Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - VFV A • 08.11.2026 — 17:00

Eendracht Aalst

Elo: 1519
λ (Beklenen Gol): 2.88
VS
Başlamadı

RFC Wetteren

Elo: 1468
λ (Beklenen Gol): 2.04
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eendracht Aalst - RFC Wetteren mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.88, Dep: 2.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eendracht Aalst %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %82.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eendracht Aalst xG 3.11
Dengeli
RFC Wetteren xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %55.3
X (Beraberlik) %18.1
2 (Deplasman) %26.7

Çifte Şans 1X: %73.4
Çifte Şans X2: %44.7
Çifte Şans 12: %82.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9 0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %96.0 1.5 Alt: %4.0
2.5 Üst: %86.8 2.5 Alt: %13.2
3.5 Üst: %72.3 3.5 Alt: %27.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %82.5
KG Yok %17.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%6.3
2-1
%6.2
3-2
%6.1
3-1
%5.9
1-1
%4.6
1-2
%4.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %43.8 İY X: %30.7 İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.0 İY 0.5 Alt: %12.0
İY 1.5 Üst: %65.5 İY 1.5 Alt: %34.5
İY 2.5 Üst: %37.3 İY 2.5 Alt: %62.7
İY 3.5 Üst: %17.3 İY 3.5 Alt: %82.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.88
+
Dep 6.11
=
Toplam 13.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.8 8.5 Alt: %6.2
9.5 Üst: %89.0 9.5 Alt: %11.0
10.5 Üst: %82.4 10.5 Alt: %17.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.44 Korner (Ev: 3.63, Dep: 2.81)
İY 4.5 Üst: %76.9 İY 4.5 Alt: %23.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.1 | Eşit: %9.7 | Dep: %27.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 37.3
Ev: 21.6 • Dep: 15.7
İsabetli Şut 13.1
Ev: 7.7 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.7 21.5 Alt: %0.3
23.5 Şut Üst: %99.2 23.5 Alt: %0.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.8 7.5 Alt: %5.2
8.5 İsabetli Üst: %90.3 8.5 Alt: %9.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Eendracht Aalst
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC Wetteren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Eendracht Aalst (-0.75)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC Wetteren (+0.75)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.60
%62.4 İhtimal
İade (Push): %19.6
+4.00 Gol Alt
@2.66
%37.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.99 %33.4 %0.0 @1.50 %66.6
-1.25 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
-1.00 @2.41 %41.5 %19.6 @1.71 %58.5
-0.75 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
-0.50 @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.0
-0.25 @1.70 %58.8 %0.0 @2.43 %41.2
0.0 @1.52 %66.0 %19.7 @2.94 %34.0
+0.25 @1.44 %69.7 %0.0 @3.30 %30.3
+0.50 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
+0.75 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+1.00 @1.19 %84.3 %13.8 @6.36 %15.7
+1.25 @1.17 %85.4 %0.0 @6.87 %14.6
+1.50 @1.16 %86.4 %0.0 @7.37 %13.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.05 %95.4 %0.0 @21.72 %4.6
+2.00 @1.05 %95.1 %10.0 @20.57 %4.9
+2.25 @1.11 %90.1 %0.0 @10.12 %9.9
+2.50 @1.17 %85.6 %0.0 @6.95 %14.4
+2.75 @1.19 %84.4 %0.0 @6.39 %15.6
+3.00 @1.21 %82.9 %15.9 @5.84 %17.1
+3.25 @1.32 %75.7 %0.0 @4.12 %24.3
+3.50 @1.43 %69.7 %0.0 @3.30 %30.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.1% 1.3% 1.7% 1.1% 0.6% 0.2%
1 Gol 1.9% 5.0% 4.8% 3.3% 1.7% 0.7%
2 Gol 3.3% 6.8% 6.9% 4.7% 2.4% 1.0%
3 Gol 3.2% 6.5% 6.6% 4.5% 2.3% 0.9%
4 Gol 2.3% 4.7% 4.8% 3.3% 1.7% 0.7%
5 Gol 1.3% 2.7% 2.8% 1.9% 1.0% 0.4%
Eendracht Aalst — Son 5 Maç
M vs Torhout (D)
3 - 1
B vs Voorde Appelterre (D)
1 - 1
M vs HO Kalken (E)
1 - 2
G vs Oostkamp (D)
0 - 1
G vs Zulte Waregem II (E)
4 - 3
RFC Wetteren — Son 5 Maç
M vs HO Kalken (D)
4 - 1
G vs Torhout (E)
1 - 0
M vs FC Lebbeke (D)
3 - 2
B vs Sparta Petegem (E)
1 - 1
M vs KRC Gent (D)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.