Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Westfalen •
08.11.2026 — 16:30
Westfalia Kinderhaus
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.33
VS
Başlamadı
Vreden
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 2.70
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Westfalia Kinderhaus - Vreden mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.33, Dep: 2.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vreden %65.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Westfalia Kinderhaus xG
1.60
Dengeli
Vreden xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.4
X (Beraberlik)
%17.8
2 (Deplasman)
%65.8
Çifte Şans 1X: %34.2
Çifte Şans X2: %83.6
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.5
1.5 Alt: %8.5
2.5 Üst: %76.5
2.5 Alt: %23.5
3.5 Üst: %57.1
3.5 Alt: %42.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.1
KG Yok
%30.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.6
1-3
%7.8
1-1
%6.9
0-2
%6.5
0-3
%5.8
2-2
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.5
İY X: %32.6
İY 2: %49.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.6
İY 0.5 Alt: %17.4
İY 1.5 Üst: %54.6
İY 1.5 Alt: %45.4
İY 2.5 Üst: %26.6
İY 2.5 Alt: %73.4
İY 3.5 Üst: %10.3
İY 3.5 Alt: %89.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.76
+
Dep
7.51
=
Toplam
12.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.2
8.5 Alt: %13.8
9.5 Üst: %78.1
9.5 Alt: %21.9
10.5 Üst: %68.1
10.5 Alt: %31.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.65 Korner (Ev: 2.19, Dep: 3.46)
İY 4.5 Üst: %66.5
İY 4.5 Alt: %33.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %17.5 |
Eşit: %8.5 |
Dep: %74.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.8
Ev: 12.2 • Dep: 19.7
İsabetli Şut
11.1
Ev: 4.3 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2
21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.5
23.5 Alt: %6.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.1
7.5 Alt: %13.9
8.5 İsabetli Üst: %77.4
8.5 Alt: %22.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWestfalia Kinderhaus
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vreden
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Westfalia Kinderhaus (+1.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vreden (-1.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.97
%50.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.39 | %7.0 | %0.0 | @1.07 | %93.1 |
| -1.25 | @13.66 | %7.3 | %0.0 | @1.08 | %92.7 |
| -1.00 | @12.93 | %7.7 | %10.2 | @1.08 | %92.3 |
| -0.75 | @7.88 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -0.50 | @5.83 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.9 |
| -0.25 | @5.28 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| 0.0 | @4.73 | %21.1 | %18.9 | @1.27 | %78.9 |
| +0.25 | @3.41 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.7 |
| +0.50 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +0.75 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| +1.00 | @2.19 | %45.7 | %21.2 | @1.84 | %54.3 |
| +1.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +1.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.21 | %9.8 |
| +2.00 | @1.12 | %89.3 | %15.9 | @9.33 | %10.7 |
| +2.25 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
| +2.50 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| +2.75 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +3.00 | @1.46 | %68.6 | %20.6 | @3.19 | %31.4 |
| +3.25 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
| +3.50 | @1.84 | %54.5 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 4.6% | 6.9% | 6.2% | 4.2% | 2.2% |
| 1 Gol | 2.0% | 7.3% | 9.2% | 8.2% | 5.5% | 3.0% |
| 2 Gol | 1.7% | 4.5% | 6.1% | 5.5% | 3.7% | 2.0% |
| 3 Gol | 0.7% | 2.0% | 2.7% | 2.4% | 1.6% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.7% | 0.9% | 0.8% | 0.5% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
Westfalia Kinderhaus — Son 5 Maç
M
vs Hiltrup (E)
0 - 2
G
vs Arminia II (D)
1 - 2
B
vs Verl II (E)
1 - 1
B
vs Victoria Clarholz (D)
2 - 2
M
vs Erkenschwick (D)
2 - 1
Vreden — Son 5 Maç
B
vs Erkenschwick (E)
1 - 1
B
vs Gievenbeck (D)
2 - 2
B
vs Sprockhovel (D)
4 - 4
G
vs SpVgg Herne Horsthausen (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.