Maç Listesine Dön
Burundi Ligue A • 08.11.2026 — 16:00

Ngozi City

Elo: 1430
λ (Beklenen Gol): 1.22
VS
Başlamadı

Panthere Noir

Elo: 1459
λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ngozi City - Panthere Noir mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ngozi City %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ngozi City xG 1.55
Dengeli
Panthere Noir xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.5
X (Beraberlik) %31.7
2 (Deplasman) %23.8

Çifte Şans 1X: %76.2
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.9 0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.2 1.5 Alt: %38.8
2.5 Üst: %33.2 2.5 Alt: %66.9
3.5 Üst: %14.8 3.5 Alt: %85.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.2
KG Yok %59.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.0
0-0
%14.1
1-1
%14.0
0-1
%9.7
2-0
%9.7
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3 İY X: %49.8 İY 2: %18.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.3 İY 0.5 Alt: %40.7
İY 1.5 Üst: %23.8 İY 1.5 Alt: %76.2
İY 2.5 Üst: %6.5 İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4 İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.53
+
Dep 3.47
=
Toplam 8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.8 8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3 9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4 10.5 Alt: %81.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %30.9 İY 4.5 Alt: %69.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.6 | Eşit: %13.4 | Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.6
Ev: 11.5 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 6.9
Ev: 4.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.3 21.5 Alt: %67.7
23.5 Şut Üst: %18.7 23.5 Alt: %81.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.2 7.5 Alt: %61.9
8.5 İsabetli Üst: %25.4 8.5 Alt: %74.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ngozi City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panthere Noir
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ngozi City (-0.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panthere Noir (+0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.18
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.99 %20.1 %0.0 @1.25 %80.0
-1.25 @4.38 %22.8 %0.0 @1.30 %77.2
-1.00 @3.77 %26.5 %24.3 @1.36 %73.5
-0.75 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
-0.50 @2.25 %44.4 %0.0 @1.80 %55.6
-0.25 Ana Hat @1.90 %52.8 %0.0 @2.12 %47.3
0.0 @1.54 %65.0 %31.7 @2.86 %35.0
+0.25 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+0.50 @1.31 %76.1 %0.0 @4.19 %23.9
+0.75 @1.21 %82.8 %0.0 @5.80 %17.3
+1.00 @1.10 %90.6 %16.0 @10.69 %9.4
+1.25 @1.09 %91.5 %0.0 @11.71 %8.5
+1.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.73 %7.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.83 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
+2.00 Ana Hat @2.18 %46.0 %28.1 @1.85 %54.0
+2.25 @2.60 %38.5 %0.0 @1.62 %61.6
+2.50 @3.03 %33.1 %0.0 @1.49 %67.0
+2.75 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
+3.00 @5.56 %18.0 %18.4 @1.22 %82.0
+3.25 @6.18 %16.2 %0.0 @1.19 %83.8
+3.50 @6.80 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.1% 9.7% 4.4% 1.2% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.0% 14.0% 5.3% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 9.7% 7.9% 3.2% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.9% 3.2% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Ngozi City — Son 5 Maç
M vs Never Give Up Academy (E)
1 - 2
M vs Muzinga (D)
1 - 0
G vs Bumamuru (E)
2 - 0
M vs Royal Vision (E)
0 - 5
M vs Aigle Noir (D)
2 - 1
Panthere Noir — Son 5 Maç
M vs Flambeau du Centre (E)
0 - 2
M vs Musongati (E)
0 - 2
M vs Muzinga (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.