Burundi
Ligue A •
08.11.2026 — 16:00
Ngozi City
Elo: 1430λ (Beklenen Gol): 1.22
VS
Başlamadı
Panthere Noir
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 0.82
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ngozi City - Panthere Noir mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ngozi City %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ngozi City xG
1.55
Dengeli
Panthere Noir xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.5
X (Beraberlik)
%31.7
2 (Deplasman)
%23.8
Çifte Şans 1X: %76.2
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.9
0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.2
1.5 Alt: %38.8
2.5 Üst: %33.2
2.5 Alt: %66.9
3.5 Üst: %14.8
3.5 Alt: %85.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.2
KG Yok
%59.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.0
0-0
%14.1
1-1
%14.0
0-1
%9.7
2-0
%9.7
2-1
%7.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.3
İY X: %49.8
İY 2: %18.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.3
İY 0.5 Alt: %40.7
İY 1.5 Üst: %23.8
İY 1.5 Alt: %76.2
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.53
+
Dep
3.47
=
Toplam
8
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %40.8
8.5 Alt: %59.3
9.5 Üst: %28.3
9.5 Alt: %71.7
10.5 Üst: %18.4
10.5 Alt: %81.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.68 Korner (Ev: 2.08, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %30.9
İY 4.5 Alt: %69.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.6 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %29.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 11.5 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.1 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.3
21.5 Alt: %67.7
23.5 Şut Üst: %18.7
23.5 Alt: %81.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.2
7.5 Alt: %61.9
8.5 İsabetli Üst: %25.4
8.5 Alt: %74.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNgozi City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panthere Noir
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ngozi City (-0.25)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panthere Noir (+0.25)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.18
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.99 | %20.1 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
| -1.25 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.00 | @3.77 | %26.5 | %24.3 | @1.36 | %73.5 |
| -0.75 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| -0.50 | @2.25 | %44.4 | %0.0 | @1.80 | %55.6 |
| -0.25 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| 0.0 | @1.54 | %65.0 | %31.7 | @2.86 | %35.0 |
| +0.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +0.50 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.19 | %23.9 |
| +0.75 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.80 | %17.3 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %16.0 | @10.69 | %9.4 |
| +1.25 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.71 | %8.5 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.73 | %7.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.83 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.18 | %46.0 | %28.1 | @1.85 | %54.0 |
| +2.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +2.50 | @3.03 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +2.75 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.00 | @5.56 | %18.0 | %18.4 | @1.22 | %82.0 |
| +3.25 | @6.18 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.1% | 9.7% | 4.4% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.0% | 14.0% | 5.3% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.7% | 7.9% | 3.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.9% | 3.2% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Ngozi City — Son 5 Maç
M
vs Never Give Up Academy (E)
1 - 2
M
vs Muzinga (D)
1 - 0
G
vs Bumamuru (E)
2 - 0
M
vs Royal Vision (E)
0 - 5
M
vs Aigle Noir (D)
2 - 1
Panthere Noir — Son 5 Maç
M
vs Flambeau du Centre (E)
0 - 2
M
vs Musongati (E)
0 - 2
M
vs Muzinga (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.