Maç Listesine Dön
Burundi Ligue A • 08.11.2026 — 16:00

Kayanza United

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 0.92
VS
Başlamadı

Le Messager Ngozi

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 0.98
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kayanza United - Le Messager Ngozi mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Le Messager Ngozi %34.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kayanza United xG 1.24
Dengeli
Le Messager Ngozi xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %31.7
X (Beraberlik) %33.9
2 (Deplasman) %34.5

Çifte Şans 1X: %65.5
Çifte Şans X2: %68.3
Çifte Şans 12: %66.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.0 0.5 Alt: %16.0
1.5 Üst: %57.6 1.5 Alt: %42.5
2.5 Üst: %29.5 2.5 Alt: %70.5
3.5 Üst: %12.5 3.5 Alt: %87.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %38.5
KG Yok %61.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.0
1-1
%14.5
0-1
%13.6
1-0
%12.8
0-2
%7.1
1-2
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %51.9 İY 2: %24.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.8 İY 0.5 Alt: %43.2
İY 1.5 Üst: %21.6 İY 1.5 Alt: %78.4
İY 2.5 Üst: %5.5 İY 2.5 Alt: %94.5
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.94
+
Dep 3.82
=
Toplam 7.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.3 8.5 Alt: %62.7
9.5 Üst: %25.3 9.5 Alt: %74.7
10.5 Üst: %16.0 10.5 Alt: %84.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.57 Korner (Ev: 1.81, Dep: 1.76)
İY 4.5 Üst: %28.7 İY 4.5 Alt: %71.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.4 | Eşit: %14.6 | Dep: %41.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.8
Ev: 9.7 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 6.6
Ev: 3.4 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %25.9 21.5 Alt: %74.2
23.5 Şut Üst: %14.0 23.5 Alt: %86.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.7 7.5 Alt: %66.3
8.5 İsabetli Üst: %21.6 8.5 Alt: %78.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Kayanza United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Le Messager Ngozi
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Kayanza United (0.0)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %33.9
Le Messager Ngozi (+0.00)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.63 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.25 @7.77 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.00 @6.90 %14.5 %20.1 @1.17 %85.5
-0.75 @4.16 %24.0 %0.0 @1.32 %76.0
-0.50 @3.16 %31.6 %0.0 @1.46 %68.4
-0.25 @2.62 %38.1 %0.0 @1.62 %61.9
0.0 Ana Hat @2.09 %47.9 %33.9 @1.92 %52.1
+0.25 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
+0.50 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+0.75 @1.36 %73.3 %0.0 @3.75 %26.7
+1.00 @1.20 %83.2 %21.3 @5.97 %16.8
+1.25 @1.17 %85.2 %0.0 @6.77 %14.8
+1.50 @1.15 %86.8 %0.0 @7.58 %13.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.98 %50.6 %0.0 @2.02 %49.4
+2.00 @2.44 %41.0 %28.0 @1.69 %59.0
+2.25 @2.92 %34.3 %0.0 @1.52 %65.7
+2.50 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
+2.75 @4.37 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
+3.00 @6.69 %15.0 %17.1 @1.18 %85.1
+3.25 @7.38 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
+3.50 @8.07 %12.4 %0.0 @1.14 %87.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.0% 13.6% 7.1% 2.3% 0.6% 0.1%
1 Gol 12.8% 14.5% 6.6% 2.1% 0.5% 0.1%
2 Gol 6.4% 6.2% 3.0% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.0% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Kayanza United — Son 5 Maç
M vs Muzinga (E)
1 - 2
B vs Bumamuru (D)
1 - 1
M vs Rukinzo (E)
1 - 3
M vs Royal Vision (D)
3 - 0
B vs Aigle Noir (E)
1 - 1
Le Messager Ngozi — Son 5 Maç
M vs Vital'O (D)
2 - 0
G vs Flambeau du Centre (D)
0 - 1
M vs Musongati (D)
3 - 1
B vs Never Give Up Academy (D)
0 - 0
G vs Muzinga (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.