Netherlands
Derde Divisie •
08.11.2026 — 16:00
Hoogeveen
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 3.01
VS
Başlamadı
TEC
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 4.84
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hoogeveen - TEC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.01, Dep: 4.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre TEC %66.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %98.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %94.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hoogeveen xG
3.11
Dengeli
TEC xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%20.9
X (Beraberlik)
%12.7
2 (Deplasman)
%66.4
Çifte Şans 1X: %33.6
Çifte Şans X2: %79.1
Çifte Şans 12: %87.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.9
0.5 Alt: %0.1
1.5 Üst: %99.7
1.5 Alt: %0.3
2.5 Üst: %98.4
2.5 Alt: %1.6
3.5 Üst: %95.0
3.5 Alt: %5.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%94.3
KG Yok
%5.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-4
%4.3
2-4
%4.3
3-5
%4.2
2-5
%4.2
3-3
%3.6
2-3
%3.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.5
İY X: %23.6
İY 2: %52.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %96.1
İY 0.5 Alt: %3.9
İY 1.5 Üst: %86.3
İY 1.5 Alt: %13.7
İY 2.5 Üst: %65.7
İY 2.5 Alt: %34.3
İY 3.5 Üst: %42.4
İY 3.5 Alt: %57.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.15
+
Dep
9
=
Toplam
17.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.8
8.5 Alt: %1.2
9.5 Üst: %97.6
9.5 Alt: %2.4
10.5 Üst: %95.4
10.5 Alt: %4.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.89 Korner (Ev: 3.75, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %89.4
İY 4.5 Alt: %10.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.3 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %53.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
42.4
Ev: 22.4 • Dep: 20
İsabetli Şut
16
Ev: 8 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.0
23.5 Şut Üst: %99.9
23.5 Alt: %0.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %99.0
7.5 Alt: %1.0
8.5 İsabetli Üst: %97.8
8.5 Alt: %2.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHoogeveen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
TEC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hoogeveen (+1.00)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %20.1
TEC (-1.00)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.10
%91.1 İhtimal
İade (Push): %10.5
+4.00 Gol Alt
@11.28
%8.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.08 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -1.25 | @8.51 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -1.00 | @7.95 | %12.6 | %12.5 | @1.14 | %87.4 |
| -0.75 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -0.50 | @4.25 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| -0.25 | @3.86 | %25.9 | %0.0 | @1.35 | %74.1 |
| 0.0 | @3.46 | %28.9 | %18.6 | @1.41 | %71.1 |
| +0.25 | @2.77 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| +0.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +0.75 | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +1.00 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %20.1 | @2.11 | %47.3 |
| +1.25 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +1.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.01 | %99.5 | %0.0 | @193.49 | %0.5 |
| +2.00 | @1.01 | %99.5 | %2.1 | @191.43 | %0.5 |
| +2.25 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @63.28 | %1.6 |
| +2.50 | @1.03 | %97.4 | %0.0 | @38.23 | %2.6 |
| +2.75 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.21 | %2.7 |
| +3.00 | @1.03 | %97.2 | %5.3 | @36.19 | %2.8 |
| +3.25 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.45 | %5.4 |
| +3.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.60 | %7.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.8% | 1.2% | 1.5% | 1.5% |
| 1 Gol | 0.1% | 1.0% | 2.3% | 3.8% | 4.5% | 4.4% |
| 2 Gol | 0.3% | 1.4% | 3.5% | 5.7% | 6.8% | 6.6% |
| 3 Gol | 0.3% | 1.5% | 3.5% | 5.7% | 6.9% | 6.7% |
| 4 Gol | 0.2% | 1.1% | 2.7% | 4.3% | 5.2% | 5.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.7% | 1.6% | 2.6% | 3.1% | 3.0% |
Hoogeveen — Son 5 Maç
M
vs Sparta Nijkerk (D)
2 - 0
M
vs ACV (E)
1 - 4
M
vs Harkemase Boys (D)
2 - 1
G
vs SC Genemuiden (E)
5 - 3
G
vs Genemuiden (E)
5 - 3
TEC — Son 5 Maç
G
vs Purmersteijn (E)
5 - 2
B
vs VV Scherpenzeel (D)
1 - 1
G
vs SVZW (E)
1 - 0
G
vs Staphorst (D)
0 - 3
G
vs Eemdijk (E)
7 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.