Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Cyprus
1. Division •
08.11.2026 — 15:00
Moss
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 1.08
VS
Başlamadı
Ranheim
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 2.98
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Moss - Ranheim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.08, Dep: 2.98 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ranheim %75.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Moss xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ranheim xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.08 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%10.2
X (Beraberlik)
%14.6
2 (Deplasman)
%75.2
Çifte Şans 1X: %24.8
Çifte Şans X2: %89.8
Çifte Şans 12: %85.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.7
1.5 Alt: %8.3
2.5 Üst: %77.0
2.5 Alt: %23.0
3.5 Üst: %57.7
3.5 Alt: %42.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.1
KG Yok
%36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.3
1-3
%8.3
0-2
%7.7
0-3
%7.6
1-4
%6.2
1-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.8
İY X: %30.3
İY 2: %56.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.9
İY 0.5 Alt: %17.1
İY 1.5 Üst: %54.8
İY 1.5 Alt: %45.2
İY 2.5 Üst: %26.8
İY 2.5 Alt: %73.2
İY 3.5 Üst: %10.2
İY 3.5 Alt: %89.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.26
+
Dep
8.13
=
Toplam
12.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.9
8.5 Alt: %13.1
9.5 Üst: %79.0
9.5 Alt: %21.0
10.5 Üst: %69.2
10.5 Alt: %30.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.7 Korner (Ev: 1.96, Dep: 3.74)
İY 4.5 Üst: %67.3
İY 4.5 Alt: %32.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %10.4 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %83.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.6
Ev: 10.6 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.1
Ev: 3.8 • Dep: 7.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.7
21.5 Alt: %4.3
23.5 Şut Üst: %90.6
23.5 Alt: %9.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.5
7.5 Alt: %13.5
8.5 İsabetli Üst: %77.9
8.5 Alt: %22.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMoss
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ranheim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Moss (+1.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ranheim (-1.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @25.90 | %3.9 | %0.0 | @1.04 | %96.1 |
| -1.25 | @24.98 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
| -1.00 | @24.05 | %4.2 | %7.1 | @1.04 | %95.8 |
| -0.75 | @12.98 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| -0.50 | @9.09 | %11.0 | %0.0 | @1.12 | %89.0 |
| -0.25 | @8.37 | %12.0 | %0.0 | @1.14 | %88.1 |
| 0.0 | @7.65 | %13.1 | %15.8 | @1.15 | %86.9 |
| +0.25 | @4.87 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| +0.50 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| +0.75 | @3.34 | %29.9 | %0.0 | @1.43 | %70.1 |
| +1.00 | @2.96 | %33.8 | %20.5 | @1.51 | %66.2 |
| +1.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| +1.50 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.2 | %0.0 | @10.19 | %9.8 |
| +2.00 | @1.12 | %89.3 | %15.9 | @9.31 | %10.8 |
| +2.25 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +2.50 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.01 | %25.0 |
| +2.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.59 | %27.9 |
| +3.00 | @1.46 | %68.4 | %21.0 | @3.17 | %31.6 |
| +3.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
| +3.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 5.1% | 8.3% | 8.3% | 6.2% | 3.7% |
| 1 Gol | 1.6% | 6.5% | 9.0% | 9.0% | 6.7% | 4.0% |
| 2 Gol | 1.1% | 3.3% | 4.9% | 4.8% | 3.6% | 2.2% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.2% | 1.8% | 1.7% | 1.3% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Moss — Son 5 Maç
M
vs Stromsgodset (D)
3 - 0
M
vs Asane (E)
1 - 3
M
vs Lyn (D)
1 - 0
B
vs Egersund (E)
0 - 0
G
vs Raufoss (D)
1 - 2
Ranheim — Son 5 Maç
G
vs Sogndal (E)
2 - 1
M
vs Fredrikstad (E)
2 - 5
G
vs Raufoss (D)
1 - 3
G
vs Bryne (E)
4 - 2
B
vs hodd (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.